قیمت لوازم خانگی اسنوا در بازار تا چه حد به صرفه است؟

  • سعید قدسی سعید قدسی
  • ۱۰ تیر ۱۳۹۹
  • زمان مطالعه : 4.7 دقیقه

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-Octa C یکی از محصولات پرفروش این شرکت است که در بین دیگر لوازم خانگی جایگاه نسبتا خوبی دارد. این ماشین لباسشویی با ظرفیت هشت کیلوگرم، حدود هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. اغلب ماشین‌های لباسشویی اتوماتیک هشت کیلوگرمی در بازار لوازم خانگی در همین حدود قیمت عرضه می‌شوند.

قیمت لوازم خانگی اسنوا را وقتی با دیگر محصولات بازار مقایسه می‌کنیم، نتیجه خوبی نمی‌گیریم. چراکه بررسی‌ها نشان می‌دهد با اینکه لوازم خانگی اسنوا جزو محصولات شناخته شده در بازار تولیدات داخلی است، قیمت آن‌ها نسبت به دیگر محصولات به جز چند مورد زیاد مناسب به نظر نمی‌رسد. در این گزارش سراغ بررسی و مقایسه قیمت لوازم خانگی اسنوا در بازار رفته‌ایم تا ببینیم آیا خرید لوازم خانگی اسنوا صرفه اقتصادی دارد یا نه؟

لوازم خانگی اسنوا چقدر در بازار طرفدار دارد؟

اگر مهرماه پارسال سری به بازار لوازم خانگی می‌زدید، خیلی‌ها در مورد لوازم خانگی اسنوا صحبت می‌کردند. حتی نتایج جستجوی اینترنتی هم نشان می‌دهد که مهرماه سال گذشته خیلی‌ها به دنبال لوازم خانگی اسنوا بودند. چراکه این شرکت در آن بازه زمانی طرح پیش فروش لوازم خانگی را کلید زد و به مشتریانش تا سقف ۲۴ درصد برای تحویل سالانه تخفیف داد. این طرح آبان همان سال به پایان رسید و حالا کسانی که در طرح پیش فروش لوازم خانگی ثبت‌نام کرده بودند، در حال تحویل گرفتن لوازم خانگی پیش‌خرید شده هستند. از آبان به بعد همزمان با پایان طرح پیش فروش لوازم خانگی، جستجو درباره لوازم خانگی اسنوا خیلی کمتر شد، اما هنوز خیلی‌ها دنبال لیست قیمت لوازم خانگی اسنوا هستند. از تلویزین گرفته تا یخچال فریزر و ماشین لباسشویی.

قیمت یخچال فریزر در لیست لوازم خانگی اسنوا

قیمت لوازم خانگی اسنوا در مورد یخچال فریزر‌های ساید بای ساید بین ۱۶ تا ۲۰ میلیون تومان است برای مثال یخچال فریزر سایدبای‌ساید اسنوا مدل S۸-۳۳۵۰SS در بازار با قیمت ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و یخچال فریزر ساید بای ساید S۸-۲۲۸۰ با قیمت ۱۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که بین ارزان‌ترین یخچال‌فریزر‌های ساید بای ساید موجود در بازار قرار دارد.

یخچال فریزر‌های کمبی یا همان بالا پایین اسنوا حدودا ۹ میلیون تومان قیمت دارند. یخچال فریزر S۳-۰۲۷۱LW با گنجایش ۶۰۰ لیتری و قیمت هشت میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، در بین یخچال فریزر‌های کمبی قیمت خیلی بالایی دارد. البته می‌توان این قیمت را تا حدودی به خاطر گنجایش بالای آن پذیرفت.

 یخچال فریزر دوقلو اسنوا با نام S۶-۰۱۸۰ حدود ۱۵ میلیون تومان قیمت دارد. وقتی به لیست یخچال‌فریزر‌های پرفروش لوازم خانگی نگاه می‌کنیم، اثری از یخچال فریزر اسنوا نیست. همچنین اغلب یخچال فریزر‌های دوقلو موجود در بازار که توسط شرکت‌های داخلی تولید می‌شوند، حدود هفت تا ۹ میلیون تومان قیمت دارد که نشان می‌دهد قیمت یخچال فریزر‌های دوقلو اسنوا زیاد مناسب به نظر نمی‌رسد.

قیمت تلویزیون در لیست لوازم خانگی اسنوا

شرکت لوازم خانگی اسنوا، تلویزیون‌های LED در ابعاد ۳۲ تا ۵۵ اینچ روانه بازار کرده. قیمت لوازم خانگی اسنوا در مورد تلویزیون ۳۲ اینچ با نام SLD-۳۲SA۱۲۰ در بازار حدود دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است. دیگر برند‌های لوازم خانگی تلویزیون ۳۲ اینچی را در همین حدود قیمت می‌فروشند. البته می‌توان تلویزیون‌های ارزان‌تر هم پیدا کرد. مثلا تلویزیون ۳۲ اینچ تی سی ال مدل ۳۲D۲۹۱۰ در بازار دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

تلویزیون ۵۰ اینچ اسنوا مدل SLD-۵۰SA۱۲۰ در بازار شش میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است که نسبت به شرکت‌های خارجی مثل سامسونگ قیمت مناسبی دارد، اما می‌توان با هزینه پایین‌تر یعنی پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، تلویزیون ۵۰ اینچی دوو مدل DLE-۵۰H۱۸۰۰NB را خرید.

قیمت لوازم خانگی اسنوا برای تلویزیون ۵۵ اینچی مدل SUD-۵۵S۱۰۰BLD مناسب‌تر به نظر می‌رسد. طوری که می‌توان این محصول را در برخی فروشگاه‌ها با قیمت هفت میلیون و ۸۰۰ هزار تومان پیدا کرد. تلویزیون‌های ۵۵ اینچی ال جی و سامسونگ در بازار لوازم خانگی دست کم ۱۰ میلیون تومان است که خرید لوازم خانگی اسنوا را از لحاظ اقتصادی به صرفه می‌کند، اما همچنان باید توجه داشته باشید که می‌توانید با هزینه کمتر پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی سراغ خرید تلوزیون ۵۵ اینچی ایکس ویژن مدل ۵۵XT۵۱۵ بروید.

قیمت ماشین لباسشویی در لیست لوازم خانگی اسنوا

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-Octa C. یکی از محصولات پرفروش این شرکت است که در بین دیگر لوازم خانگی جایگاه نسبتا خوبی دارد. این ماشین لباسشویی با ظرفیت هشت کیلوگرم، حدود هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. اغلب ماشین‌های لباسشویی اتوماتیک هشت کیلوگرمی در بازار لوازم خانگی در همین حدود قیمت عرضه می‌شوند و این نشان می‌دهد ماشین لباسشویی اسنوا قیمت تقریبا مناسبی دارد. البته باید توجه داشته باشید که با هفت میلیون تومان می‌توان ماشین لباسشویی هشت کیلوگرمی سامسونگ مدل Q۱۲۵۵ خرید.

قیمت اجاق گاز در لیست لوازم خانگی اسنوا

اجاق‌گاز‌های فردار اسنوا در بازار لوازم خانگی عموما بین سه تا پنج میلیون تومان قیمت دارند. در بازار بیشتر از همه اجاق گاز مدل SGC۵-۶۱۱۲ دیده می‌شود که قیمت آن پنج میلیون تومان است. در بازار لوازم خانگی قیمت اجاق گاز‌های فردار معمولی نهایتا سه میلیون تومان است که نشان می‌دهد اجاق‌گاز‌های اسنوا نسبتا قیمت بالایی دارند.

تخفیف اسنوا به خریدارانش تا چه حد به کار می‌آید؟

آن‌هایی که از نمایندگی‌های رسمی اسنوا لوازم خانگی می‌خرند، می‌توانند از تخفیف در خرید بعدی استفاده کنند. این تخفیف بسته به نوع و مدل لوازم خانگی نهایتا تا یک میلیون تومان تخفیف می‌گیرند. البته نه روی لوازم خانگی که خریده‌اند، بلکه این تخفیف روی خرید بعدی ایشان لحاظ می‌شود. با این حساب صرفا کسانی که می‌خواهند چند محصول از لوازم خانگی اسنوا بخرند این تخفیف‌ها به کارشان خواهد آمد. بررسی محصولات اسنوا و مقایسه قیمت آن‌ها با دیگر محصولات موجود در بازار لوازم خانگی نشان می‌دهد خرید این محصولات حتی با تخفیف صرفه اقتصادی بیشتری نسبت به دیگر برند‌ها ندارد.

سعید قدسی
سعید قدسی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها