فیفا 23 برای کنسول های بازی و رایانه شخصی رسما منتشر شد

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۹ مهر ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.1 دقیقه

راهنماتو- فیفا 23 رسما منتشرشد. این بازی آخرین شبیه ساز مسابقات فوتبال با عنوان «فیفا» است که توسط شرکت EA Sports منتشر می شود. زیرا از سال آینده قرار است نام بازی های فیفا به EA Sports FC تغییر کند. اگرچه این تغییر نام منجر به هیچ گونه تغییری در تجربه کلی بازی نخواهد شد.

این بازی محبوب اکنون برای پلتفرم های PS4 و PS5 سونی، سری X و S ایکس باکس و Xbox One در دسترس قرار گرفته است. علاوه بر کنسول های بازی، فیفا هم اکنون برای رایانه شخصی نیز منتشر شده است.

FIFA 23 این ورزش را با استفاده از فناوری HyperMotion2 به میدان آورده است. این فناوری تجربه واقعی تری را برای بازی به ارمغان می آورد و مسابقات جام جهانی فوتبال مردان و زنان، تیم های باشگاهی زنان، ویژگی های بازی Cross Platform و بسیاری قابلیت های دیگر را ارائه می دهد.

این بازی از چندین زبان و همچنین زیرنویس و صدای چینی پشتیبانی می کند. کاربران امکان انتخاب بیش از 19,000 بازیکن، 700 تیم، 100 استادیوم و 30 لیگ را خواهند داشت. این امکانات، واقع گرایی بی نظیری را در این بازی ارائه می دهد. حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای فیفا 23 ویندوز 10 (64 بیت)، پردازنده Intel Core i5 6600k یا AMD Ryzen 5 1600، هشت گیگابایت رم و کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti اعلام شده است.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها