بزرگترین کتابخوان الکترونیکی آمازون با پشتیبانی از قلم الکترونیکی معرفی شد

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۹ مهر ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.4 دقیقه

راهنماتو- آمازون به تازگی بزرگترین کتابخوان الکترونیکی خود به نام Kindle Scribe را معرفی کرده است. این دستگاه آخرین تلاش این شرکت برای ایجاد دستگاهی همه کاره به اندازه کاغذ و با قابلیت تعامل آسان است. 

این تبلت 10.2 اینچی 12 هفته عمر باتری را ارائه می دهد. این میزان با فرض استفاده از تبلت برای خواندن کتاب به مدت روازنه نیم ساعت در نظر گرفته شده است. اگر به جای نیم ساعت خواندن، کاربران از این تبلت برای نوشتن به مدت نیم ساعت استفاده کنند، انتظار می رود که عمر باتری به مدت سه هفته کاهش یابد.

این تبلت کتابخوان به یک قلم الکترونیکی قابل اتصال مغناطیسی به دو طرف دستگاه مجهز شده است.  کاربران می توانند بین دو گزینه مختلف قلم پایه و پریمیوم یکی را خریداری کنند. قلم پریمیوم 30 دلار گرانتر است. این قلم به یک دکمه میانبر قابل تنظیم، یک سنسور پاک کن و هایلایتر مجهز شده است.

کتابخوان-الکترونیکی-kindle-scribe-امازون

Kindle Scribe از افزودن یادداشت های دست نویس به کتاب ها پشتیبانی می کند. یادداشت‌ها به طور خودکار براساس کتاب مرتب شده و بین دستگاه ها همگام سازی می شوند. این دستگاه همچنین دارای ویژگی های یادداشت برداری و ژورنال است و از الگوهایی مانند کاغذ خط دار، کاغذ خالی و فهرست وظایف پشتیبانی می کند. یادداشت ها را می توان براساس پوشه سازماندگی و جستجو کرد. Kindle Scribe در نسخه های 16، 32 و 64 گیگابایتی عرضه خواهد شد و قیمت آن با قلم استاندارد از 339 دلار شروع می شود.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها