صندلی گیمینگ ارگونومیک وانتوم توسط هرمان میلر و لاجیتک معرفی شد

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۱۸ مهر ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.5 دقیقه

راهنماتو- سازنده بهترین صندلی ها و مبلمان های ارگونومیک اروپایی «هرمان میلر» و شرکت ابزارهای جانبی گیمینگ «لاجیتک جی» به تازگی یک صندلی ارگونومیک فوق العاده برای گیمرها طراحی کرده اند.

این اولین بار نیست که این دو شرکت، در زمینه تولید صندلی های گیمینگ با یکدیگر همکاری می کنند. در سال 2020 نیز این دو شرکت اولین صندلی بازی Herman Miller X Logitech G Embody را معرفی کردند. پس از آن هرمان میلر به ساخت صندلی های بازی دیگری مانند Aeron و Sayl ادامه داد و اکنون این شرکت با همکاری لاجیتک جی، یک صندلی بازی کاملا جدید را ارائه کرده است.

به‌نظر می‌رسد صندلی گیمینگ «وانتوم» به‌جای تطبیق صندلی اداری برای برآورده کردن نیاز گیمرها، ویژه گیمرها و با دو کاربرد خاص طراحی شده است. این صندلی با استفاده از پد صندلی سفارشی و پشتی قابل تنظیم از خمیدگی کمر انسان جلوگیری کرده و به کاهش خستگی های طولانی مدت کمک می کند.

صندلی-گیمینگ-ارگونومیک-vantum

کاربران می توانند در هنگام استراحت نیز از این صندلی ارگونومیک استفاده کنند. وانتوم از یک تکیه گاه قابل تنظیم برای تکیه دادن سر تشکیل شده است. چند پد نیز از قفسه سینه پشتیبانی می کنند. به گفته سازنده این صندلی گیمینگ از سر، گردن و کتف بخوبی حمایت می کند. این صندلی با نگه داشتن بدن گیمرها در وضعیتی آرام، استرس پس از مسابقات را به حداقل می رساند و به گیمرها کمک می کند تا برای چالش های بعدی آماده شوند. ارگونومی وعده داده شده وانتوم در کنار قیمت 995 دلاری آن احتمالا متقاعد کننده ترین ویژگی های این صندلی بازی خواهند بود. 

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها