اپل واچ بارداری یک زن را تشخیص داد!

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۲۰ مهر ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.1 دقیقه

راهنماتو- ساعت هوشمند محبوب اپل باز هم در صدر اخبار قرار گرفته است. این بار برای تشخیص بارداری یک زن! یک زن 34 با اشتراک پستی در Reddit اعلام کرد که اپل واچ او توانسته پیش از انجام آزمایش های بالینی، بارداری او را تشخیص دهد.

این زن می گوید: «ضربان قلب من معمولا در حالت استراحت حدود 57 است. اپل واچ در این شرایط نشان داد که ضربان قلبم به 72 افزایش یافته است و هشدار داد که نسبت به 15 روز گذشته، تغییر ناگهانی داشته است. در آن لحظه فکر می کردم که به کووید-19 مبتلا شده ام. اما نتیجه این موضوع منفی بود.»

او هنگام جستجو در خصوص علت این موضوع، به مقاله ای برخورد که نشان می داد ضربان قلب زنان معمولا در سه ماهه اول بارداری افزایش می یابد. سپس تصمیم به انجام آزمایش های تشخیص بارداری گرفت. آزمایش بارداری این زن را تایید کرد. او سپس با مراجعه به پزشک، متوجه شد که در هفته چهارم بارداری قرار دارد.

این زن می گوید در طول این چهار هفته هیچ گونه علائم مرتبط با بارداری را تجربه نکرده است. او از اپل واچ خود متشکر است که این موضوع را تشخیص داده است و از کاربران می خواهد که که به اعلان‌های ضربان قلب این ساعت هوشمند توجه کنند.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها