چگونه بر روی تلویزیون اندرویدی اپلکیشن نصب کنیم؟

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۲۴ مهر ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 2.3 دقیقه

راهنماتو- در صورتی که صاحب یک تلویزیون اندرویدی هستند، می توانید تعداد زیادی برنامه از گوگل پلی دانلود و بر روی آن نصب نمایید. روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد. ما در این مطلب به بررسی چهار مورد از آنها می پردازیم.

 گوگل پلی

می توانید با اتصال تلویزیون هوشمند خود به اینترنت و سپس ورود به حساب به حساب گوگل، اقدام به دانلود و نصب مستقیم اپلیکیشن مورد نظر خود بر روی تلویزیون هوشمند اندرویدیتان نمایید.

نصب دستی

فایل APK مخصوص تلویزیون هوشمند خود را باید از یک وب سایت امن مانند APK Mirror دانلود کنید. سپس فایل مورد نظر را از طریق یک حافظه جانبی بر روی تلویزیون خود نصب کنید. پس از اتصال فلش به تلویزیون، اپلیکیشن File Explorer را روی تلویزیون خود اجرا کنید. USB stick را انتخاب و سپس روی فایل مورد نظر خود کلیک کنید. اگر فایل مورد نظر با تلویزیون شما سازگار باشد، کافی است بر روی آن کلیک کنید. سپس نصب آغاز می شود. باید توجه داشته باشید که بسیاری از برنامه های APK برای تلفن همراه طراحی شده اند، با تلویزیون های اندرویدی سازگاری ندارند و باید اپلیکیشن مخصوص تلویزیون هوشمند را دانلود نمایید.

اپلیکیشن Send files to TV

در صورتی که به فلش دسترسی ندارید، می توانید از اپلیکیشن Send files to TV  استفاده نمایید. ابتدا باید به روش بالا و یا از طریق گوگل پلی این اپلیکیشن را بر روی تلویزیون خود نصب کنید. این اپلیکیشن به صورت رایگان در دسترس است و با تمام تلویزیون های اندرویدی سازگار است.

سپس می توانید فایل APK اپلیکیشن مورد نظر خود را از طریق تلفن همراه دانلود کرده و با استفاده از برنامه Send files to TV به تلویزیون خود منتقل کنید. می توانید از این برنامه برای انتقال آسان و سریع تصاویر، ویدئوها و فایل های غیر APK نیز استفاده کنید.

نصب برنامه تلویزیون اندرویدی

 

استفاده از رایانه

گوگل این امکان را به شما می دهد تا بازی ها و برنامه ها را از فروشگاه برنامه های مبتنی بر وب نیز دانلود کنید. ابتدا باید برنامه مورد نظر خود را در وب سایت Google Play جستجو کنید. اگر در حساب گوگل خود، تلویزیونتان را ثبت کرده باشید، می توانید با کلیک بر روی دکمه نصب، بررسی کنید که آیا این اپلیکیشن توسط تلویزیون شما پشتیبانی می شود یا خیر. دانلود برنامه به محض روشن کردن تلویزیون هوشمند و اتصال آن به اینترنت شروع خواهد شد. می توانید از این تکنیک برای دانلود برنامه بر روی تبلت با تلویزیون هوشمند خود نیز استفاده کنید.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها