سونی از کوچکترین پروژکتورهای لیزری 3LCD جهان رونمایی کرد

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۲۵ مهر ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.6 دقیقه

راهنماتو- شرکت سونی به تازگی دو پروژکتور لیزری فوق فشرده جدید را معرفی کرده است. VPL-PHZ61 و VPL-PHZ51 به عنوان کوچک‌ترین پروژکتورهای لیزری WUXGA 3LCD در جهان شناخته می‌شوند.

قابلیت‌های عملیاتی برتر، روشنایی بالا و نصب انعطاف‌پذیر این پروژکتورها را به محصولات مناسبی برای استفاده در شرکت‌ها، آموزشگاه ها،موزه ها و نمایشگاه ها تبدیل کرده است. این دو پروژکتور، کوچک و جمع و جور هستند و به آسانی بر روی سقف اتاق جلسات نصب می شوند. آنها روشنایی فوق العاده بالایی را ارائه می دهند.

حداکثر روشنایی VPL-PHZ61 و VPL-PHZ51 به ترتیب 6400 لومن و 5300 لومن می باشد. روشنایی این پروژکتورها نمایش تصاویر شفاف را در یک اتاق یا سالن سخنرانی تضمین می کند. به لطف فناوری پردازش سیگنال، نقشه برداری و Real Creation سونی پروژکتورها می توانند تصاویر واضح و شفافی برای یک ارائه موفق تولید کنند.

wuxga-3lcd-کوچکترین-پروژکتورهای-لیزری

قابلیت Reality Creation سونی قادر است وضوح و کیفیت تصویر، چه عکس باشد، چه نمودار و یا متن، را بهبود ببخشد. یکی دیگر از ویژگی های این پروژکتورها Reality Text می باشد؛ قابلیتی که با نمایش حروف و خطوط واضح و خوانا، نمایش متن ها را  بهبود می بخشد. پروژکتورهای جدید سونی دارای تنظیمات هوشمند نوآورانه ای هستند که بر اساس نوع استفاده، عملکرد را بهبود بخشیده و کنتراست رنگ ها را حتی در فضاهایی با نور روشن، حفظ می کند.

قابلیت جدید Ambiance با استفاده از یک سنسور نور محیط، روشنایی محیط را به طور خودکار تشخیص داده و بر اساس آن میزان رنگ و وضوح تصویر را تنظیم می کند. این دو پروژکتور به نوعی فیلتر جدید مجهز شده اند که نیازی به تمیز کردن ندارد. سونی هنوز قیمت و تاریخ عرضه این دو محصول را فاش نکرده است.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها