ابزار جدید اینستاگرام برای ارسال پست ها و ریلز زمان بندی شده

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۳۰ مهر ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.4 دقیقه

راهنماتو- مدیران و سازندگان اینستاگرام مدت‌هاست که برای زمان بندی ارسال پست در این پلتفرم به اپلیکیشن های شخص ثالث اعتماد کرده اند. این شرکت اکنون در حال آزمایش یک ابزار درون برنامه ای برای زمان بندی ارسال پست ها و ریلز اینستاگرام است.

همانطور که در اسکرین شات منتشر شده از این ویژگی مشاهده می کنید، کاربران به منظور تنظیم یک زمان مشخص برای ارسال یک پست اینستاگرام کافی است در هنگام تنظیم آن پست، گزینه Schedule this post را از قسمت Advanced Settings روشن کنند. آنها همچنین می توانند از قسمت منوی همبرگر (سه خط بالا سمت راست) و سپس Scheduled Content به پست‌های زمان‌بندی شده دسترسی پیدا کنند. این بخش این امکان را به کاربران می دهد تا در صورت نیاز محتوای مورد نظر خود را دوباره برنامه ریزی کنند.

زمان بندی پست های اینستاگرام

در سال 2018، این شرکت قابلیت زمان‌بندی پست‌ها را از طریق API در اختیار نرم افزارهای شخص ثالثی مانند Hootsuite و SocialFlow قرار داده بود. متا از سال 2020 ویژگی زمان‌بندی اینستاگرام را از طریق Facebook Creator Studio  ارائه می دهد. ابزار درون‌برنامه‌ای جدید برای زمان بندی ارسال پست ها ابزار مفیدی برای کاربرانی که به نرم افزارهای شخص ثالث دسترسی ندارند، خواهد بود.

این قابلیت اکنون به صورت آزمایشی در دسترس برخی از کاربران این شبکه اجتماعی در سراسر جهان قرار گرفته است. اینستاگرام هیچ اطلاعاتی در خصوص زمان ارائه این قابلیت بصورت عمومی ارائه نکرده است.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها