معرفی سه ایربادز جدید برای کنترل ضربان قلب، ردیابی خواب و بازی توسط Anker

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۱۱ مهر ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 2.7 دقیقه

راهنماتو- Anker به تازگی سه هدفون جدید Soundcore Liberty 4، Soundcore Sleep A10 و Soundcore VR P10  را معرفی کرده است. هدفون های جدید این شرکت فراتر از هدفون های معمولی و به منظور ردیابی خواب، کنترل ضربان قلب و بازی طراحی شده اند.

هدفون های جدید Liberty 4 صدای بهتری ارائه می دهند آنها اولین جوانه های Anker به سبک «stick» هستند که درایورهای دوگانه در هر هدفون را ارائه می دهند. این هدفون ها قادرند ضربان قلب کاربران را با هدف سلامتی و تناسب اندام کنترل کنند. این قابلیت برای سری ایربادز اپل نیز شایعه شده است، اما هنوز محقق نشده است.

علاوه بر این، Anker اولین مجموعه از ایربادز ردیاب خواب خود را نیز معرفی کرده است. به گفته این شرکت، هدفون 179.99 دلاری Soundcore Sleep A10 می‌تواند تا 35 دسی‌بل نویز که ممکن است در حین خواب حواستان را پرت کند، از بین ببرد. این هدفون ها برای جلوگیری از رسیدن صدای اطراف به گوش شما، از «الگوریتم پوشاننده نویز تطبیقی ​​برای ردیابی و تنظیم خودکار صدا» استفاده می کنند.

ایربادز-جدید-anker

جوانه های هدفون A10 به طور قابل توجهی کوچکتر از جوانه های هدفون های روزمره برای گوشی دادن به موسیقی هستند. بنابراین ایربادز A10 نمی تواند جای هدفون های روزمره ما را بگیرد، بلکه با هدف خاص خود که ردیابی خواب است معرفی شده است. درایورهای هدفون Sleep A10 برای صداهایی با فرکانس پایین بهینه شده اند تا صدای سفید و دیگر آهنگ‌های خواب آرامش‌بخش ارائه دهند. کاربران می توانند با استفاده از برنامه تلفن همراه Soundcore به آهنگ های مورد نظر دسترسی داشته باشند.

ایربادز-جدید-anker

می توان از این هدفون ها برای گوش دادن به موسیقی و کتاب‌های صوتی نیز استفاده کرد. این هدفون ها می توانند کل زمان خواب و مدت زمانی که کاربر در خواب سبک و خواب عمیق بوده است، را اندازه گیری کنند. این اطلاعات از طریق برنامه Soundcore قابل مشاهده است و متاسفانه با برنامه‌های سلامت اپل و گوگل همگام سازی نمی شود. هدفون Sleep A10 تا 10 ساعت پخش مداوم را ارائه می دهند و اتصال کیس شارژ نیز 40 ساعت به این مدت می افزاید.

ایربادز-جدید-anker

این شرکت علاوه بر این دو ایرباد، هدفون های جدیدی را نیز برای بازی و استفاده با هدست‌های واقعیت مجازی معرفی کرده است. این هدفون ها می توانند صدا را از طریق بلوتوث پخش کنند. علاوه بر این، یک دانگل USB-C نیز دارند که با استفاده از کدک LC3 و یک اتصال بی سیم 2.4 گیگاهرتزی صدای بدون تاخیر را منتقل می کنند. این دانگل احتمالا به هدست‌های واقعیت مجازی مانند Oculus Quest 2 نیز متصل خواهد شد.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها