انتشار همزمان تصویر، ویدئو و GIF در یک پست توئیتر امکان پذیر شد

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۱۶ مهر ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.6 دقیقه

راهنماتو- توئیتر به تازگی ویژگی جدیدی ارائه کرده است که به کاربران این امکان را می دهد تا در یک توئیت به طور همزمان از ترکیب چند تصویر، ویدئو و GIF استفاده کنند. تا به حال، این پلتفرم به کاربران اجازه می داد که تنها از یک نوع قالب رسانه در یک پست استفاده کند؛ به عنوان مثال، چند تصویر.

این ویژگی در حال حاضر برای کاربران اندروید و iOS این اپیکیشن ارائه شده است. این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا چهار آیتم رسانه‌ای، متشکل از تصاویر، ویدئوها وGIF ها را در یک توئیت قرار دهید. توئیتر در یک پست وبلاگی گفت: «ترکیب انواع مختلف محتوای بصری با هم در یک توئیت به سازندگان اجازه می دهد تا با استفاده از بیش از 280 کاراکتر، راه‌های بیشتری برای بیان داستان خود در اختیار داشته باشند.»

رسانه-های-ترکیبی-توییتر

در خصوص آزمایش اولیه رسانه های ترکیبی توئیتر در ماه جولای نیز گزارش هایی منتشر شده بود. در آن زمان، کاربران نمی‌توانستند این نوع توئیت ها را از طریق دسکتاپ مشاهده کنند. این شرکت، اکنون این ویژگی را برای همه کاربران جهان در دسترس قرار داده است.

این شبکه اجتماعی به تازگی دکمه ویرایش توئیت را در دسترس مشترکین Blue Twitter در استرالیا، کانادا و نیوزلند قرار داده است. توئیتر همچنین یک رابط ویدئویی تمام صفحه جدید مشابه تیک تاک را نیز برای کاربران اندروید و iOS منتشر کرده است. اکنون کاربران توئیتر می توانند ویدئوها را بدون توجه به اینکه در حالت عمودی یا افقی ضبط شده اند، به صورت تمام صفحه مشاهده کنند. آنها می توانند به سادگی و با ضربه زدن و یا کلیک کردن بر روی یک ویدئو در برنامه، آن را به حالت تمام صفحه تغییر دهند.  

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها