سنسور هوشمندی که دمای تمام نقاط خانه را تنظیم می‌کند

  • مصطفی  جرفی مصطفی جرفی
  • ۹ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.5 دقیقه

راهنماتو- شرکت Wyze به تازگی یک سنسور اتاق برای کمک به تعادل دمای اتاق معرفی کرده است. این سنسور با ترموستات Wyze جفت می‌شود تا به ارائه دمای ثابت در سراسر خانه شما کمک کند. بسته این محصول شامل سه سنسور اتاق و ترموستات Wyze است که اکنون با قیمت ۱۴۶ دلار ارائه می‌شود.

به گزارش راهنماتو به نقل از فرارو، سنسور‌های اتاق نیز به طور جداگانه و تنها با قیمت ۲۵ دلار به فروش می‌رسند. این سنسورها مانند سایر سنسور‌های اتاق موجود در بازار برای تشخیص دما در مناطق مختلف منازل استفاده می‌شود. سپس اطلاعات دمایی به ترموستات بازگردانده می‌شوند، ترموستات پس از جمع آوری داده‌ها تعیین می‌کند که بهترین راه برای متعادل کردن دمای نقاط سرد و گرم چیست. این سنسور به راحتی می‌تواند دمای یک زیر زمین سرد یا یک اتاق زیر شیروانی را متعادل سازد.

این سنسور همچنین با تشخیص اتاق‌های شلوغ، به کاهش مصرف انرژی کمک می‌کند. با استفاده از فناوری Auto Comfort و تشخیص حرکت می‌تواند دمای اتاق را نیز تشخیص دهد. کاربران می‌توانند بدون حرکت کردن از جای خود و با استفاده از اپلیکیشن Wyze دما را از راه دور کنترل و تنظیم کنند. اتصال حسگر‌های Wyze به ترموستات یک فرآیند ساده است و نیازی به سیم کشی ندارد. سنسور‌ها توسط باتری‌های AAA تغذیه می‌شوند و از طریق بلوتوث به ترموستات متصل می‌شوند. سپس می‌توان آن‌ها را در هر جایی از خانه قرار داد. این شرکت توصیه می‌کند که سنسور‌ها  از دریچه‌ها، پنجره‌ها یا دیگر منابع گرما دور نگه نگه داشته شوند.

راه اندازی اولیه این محصول  معمولا کمتر از ۳۰ دقیقه زمان می‌برد. یک ترموستات می‌تواند به شش حسگر اتاق Wyze متصل شود و به راحتی دمای تمام اتاق‌ها را کنترل و تنظیم کند. این سنسورها می توانند به صورت خودکار به تعادل آب و هوای خانه شما کمک کنند.

مصطفی  جرفی
مصطفی جرفی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها