ویژگی شگفت انگیز هواوی میت 50؛ کار کاردن حتی با باتری خالی!

  • مصطفی  جرفی مصطفی جرفی
  • ۱۰ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.7 دقیقه

راهنماتو- هوآوی، غول فناوری لوازم الکترونیکی چینی، آخرین سری گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار خود با نام Huawei Mate 50 را هفته آینده در روز سه‌شنبه 6 سپتامبر عرضه خواهد کرد. از آنجایی که تنها یک هفته تا عرضه سری گوشی‌های هوشمند فاصله داریم، هواوی نیز شروع به انتشار مشخصات و ویژگی‌های خاص این گوشی‌های پرچمدار کرده تا بیش از پیش طرفداران منتظر خود را هیجان زده کند.

این شرکت امروز طی یک پست که در صفحه رسمی این سازنده در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شد، به این موضوع اشاره کرد که سری گوشی‌های هوشمند Huawei Mate 50 دارای استقامت باتری فوق‌العاده‌ای هستند که قبلاً در گوشی‌های هوشمند دیده نشده بود. این شرکت این ویژگی را با شعار «حتی وقتی باتری گوشی شما تمام شده است، تلفن شما هنوز انرژی لازم برای ادامه کار را دارد» تبلیغ می کند.

همانطور که قبلا وبسایت خبری چینی ITHome به نقل از منابع صنعتی خود گزارش کرده بود، هواوی یک «حالت باتری اضطراری» را در سیستم عامل هارمونی OS 3 که برای سری Huawei Mate 50 طراحی شده، ایجاد کرده است. برخلاف حالت‌های رقیب صرفه‌جویی باتری رقبا، حالت باتری اضطراری آینده هواوی همچنان می‌تواند به کاربران این امکان را بدهد که کدهای QR را اسکن کرده و حتی زمانی که باتری گوشی تمام شده است، تماس برقرار کنند.

اگرچه هواوی هنوز اطلاعات بیشتری درباره این حالت باتری اضطراری منتشر نکرده اما سایت خبری چینی حدس هایی را در این خصوص مطرح کرده است. برخی این ایده را مطرح کردند که تلفن هوشمند 5 درصد از برق را برای تماس‌های اضطراری و خدمات اسکن کد QR ذخیره می‌کند. برخی پیشنهاد کردند که یک سیستم هوشمند ولتاژ برق تلفن را در حالت های مختلف استفاده و به هنگام فعال یا غیر فعال بودن، تنظیم می کند.

علاوه بر این، تایید شده است که سری میت 50 هواوی اولین گوشی هوشمندی است که از سیستم عامل نسل بعدی هارمونی OS 3 هواوی بهره می برد و همچنین اولین سری گوشی های هوشمند پرچمدار هوآوی است که دارای تنظیمات دوربین پرچمدار است که با نام تجاری عکاسی موبایل XMAGE طراحی شده است.

مصطفی  جرفی
مصطفی جرفی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها