عرضه خشک کن لباس هوشمند شیائومی با قابلیت کنترل از راه دور

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۱۹ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.5 دقیقه

راهنماتو- شیائومی اخیرا یک خشک کن لباس جدید را به مجموعه محصولات خود اضافه کرده است. این محصول که Smart Clothes Dryer Pro نام دارد، قادر است تا 35 کیلوگرم بار را حمل کند و در واقع همان خشک کن لباس هوشمند میجیا ارتقاء یافته است.

این گجت بسیار نازک، طوری طراحی شده است که می توان به راحتی آن را مخفی کرد، پس از استفاده می توان به راحتی آن را جمع و در سقف پنهان کرد. ضخامت میله این خشک کن در هنگام تا شدن به 9.8 سانتی متر می رسد. Smart Clothes Dryer Pro میجیا دارای یک صفحه نمایش LED منحنی بزرگ است که روشنایی آن را می توان از طریق برنامه میجیا شیائومی تنظیم کرد.

خشک کن لباس هوشمند شیائومی

کاربران می توانند با استفاده از این نمایشگر سطوح روشنایی را بر اساس نیاز خود تنظیم کنند. این گجت هوشمند به 16 گیره، میله خشک کن، 4 میله افقی و 42 سوراخ آویز مجهز شده است. خشک کن لباس جدید شیائومی می تواند به طور یکپارچه با اکوسیستم هوشمند شیائومی ادغام شود. کاربران می توانند این گجت را از طریق Xiao AI Voice، برنامه  میجیا، یک کنترل از راه دور و یک نمایشگر کنترل کنند.

این خشک کن جدید دارای چندین مکانیسم محافظ داخلی برای ایمنی بیشتر و یک موتور DC می باشد. حالت های مختلفی برای نصب این خشک کن وجود دارد. کاربران می توانند آن را بر روی انواع سقف های چوبی، بتنی، گچی و سقف کاذب نصب کنند. کمپین تامین مالی جمعی این خشک کن، از 7 سپتامبر با قیمت راه اندازی 1199 یوان آغاز شده است. 

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها