ایرپادز پرو 2 اپل؛ بهبود دوبرابری قابلیت حذف نویز و عمر باتری بیشتر

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۲۰ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 2.1 دقیقه

راهنماتو- اپل هفته گذشته در جریان رویداد Far Out خود از نسل دوم ایرپادز پرو رونمایی کرد. ایرپادز جدید اپل ممکن است در نگاه اول، تفاوت چندانی با مدل اصلی نداشته باشد، اما واقعیت این است که اپل بسیاری از ویژگی های ایرپادز نسل قبل را با ارائه نسل جدید این محصول، بهبود بخشیده است.

این شرکت ادعا می کند که تراشه جدید H2 ، تا دو برابر بهتر از قبل می تواند نویز را از بین ببرد. علاوه بر بهبود ANC، قابلیت Transparency Mode نیز بهبود یافته است؛ اپل این حالت را « شفافیت تطبیقی» نامیده است و می گوید این ویژگی قادر است صدای محیطی بلند مانند آژیر خودرو در حال عبور، ابزار ساختمانی یا بلندگوهای بلند یک کنسرت را  کاهش دهد.

اپل ایرپادز پرو 2  جدید رابه ویژگی جدید «کنترل لمسی» که کاربران مدت ها منتظرش بودند، مجهز کرده است. اکنون کاربران می توانند با کشیدن انگشتان خود روی پایه های ایرپادز صدا را کم یا زیاد کنند. در حالی که اپل اولین کیس ایرپادز پرو را برای کار با برنامه Find My بهینه کرده بود، این شرکت سرانجام تراشه U1 را به جعبه شارژ MagSafe خود اضافه کرد تا مکان یابی هدفون‌های بی‌سیم را از همیشه آسان‌تر کند.

ایرپادز-پرو-2-اپل

این شرکت همچنین قصد دارد گوش های کوچکتری نیز برای استفاده همه افراد از این محصول، طراحی کند. نسل جدید ایرپادز اپل با با کیفیت صوتی بهبود یافته، عمر باتری بیشتر، یک کیس شارژ اصلاح شده با پشتیبانی Find My و مقاومت در برابر آب ارائه می شود. وزن کیس شارژ جدید بدون ایرپادز پرو 50.8 گرم است. این نشان می دهد که قاب جدید حدود 11 درصد از نسخه اصلی که وزن آن 45.6 گرم است، سنگین‌تر است.

وزن ایرپادهای چپ و راست ایرپاد پرو تقریباً بدون تغییر باقی مانده است. این محصول به یک سنسور تشخیص پوست مجهز شده است که در مقایسه با سنسورهای نوری دوگانه ایرپادز پرو اصلی، می تواند با دقت بیشتری تشخیص دهد که آیا ایرپادز در داخل گوش قرار گرفته یا خیر. به گفته اپل حسگر بهبود یافته با دقت بیشتری می تواند قابلیت پخش صدا را در ایرپادز جدید فعال یا غیرفعال کند و این ویژگی به عمر باتری بیشتر کمک می‌کند.  ایرپاد پرو جدید از جمعه 9 سپتامبر با قیمت 249 دلار در ایالات متحده به فروش خواهد رسید.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها