دستگاه تصفیه هوای هوشمند جدید شیائومی با قابلیت حذف 99.97% آلودگی ها

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۲۰ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.8 دقیقه

راهنماتو- شیائومی به تازگی یک دستگاه تصفیه هوای هوشمند به نام Air Purifier 4 را ارائه کرده است. این دستگاه اکنون گواهی TUV Rheinland Alergy Car را دریافت کرده است. این گواهی شامل تصفیه کننده هوای هوشمند شیائومی 4، 4 پرو و 4 لایت می شود.

این گواهینامه به این معنی است که این محصولات شیائومی توانسته اند با موفقیت موانع سخت تصفیه هوا را بخوبی پشت سر بگذارند. استانداردهای TUV Rheinland شامل کارایی عناصر فیلتر دستگاه، میزان تصفیه آلرژن های داخلی و ارزیابی محیطی داخل ساختمان می شوند. بررسی ها نشان می دهد که تصفیه‌کننده‌های هوای هوشمند شیائومی در پاکسازی مجموعه‌ای از آلرژن‌های داخلی بسیار مؤثر عمل می کنند و به‌طور مؤثری عوامل تهدید کننده سلامتی را در داخل خانه از بین می‌برند.

یک سیستم تصفیه سه در یک در Smart Air Purifier 4 Compact در قلب فرآیند تصفیه قرار دارد. این سیستم از یک فیلتر اولیه، یک فیلتر شیائومی با راندمان بالا و یک فیلتر کربن تشکیل شده است. فیلتر این تصفیه کننده 99.97% کارایی دارد و قادر است ذرات کوچک گرد و غبار را به طور موثر جذب کند. این محصول هوشمند محافظت 24 ساعته را ارائه می دهد و مناسب افرادی است که مشکل تنفسی و آلرژی دارند.

همچنین می تواند گازها و بوهای نامطبوع محیط را نیز از بین ببرد. این فیلتر تا 12 ماه دوام می آورد و از طریق اپلیکیشن Mi Home شیائومی قابل کنترل است. این اپلیکیشن در صورت نیاز به تعویض فیلتر، آن را به کاربران یادآوری می کند. تصفیه کننده هوای جدید شیائومی 2.2 کیلوگرم وزن دارد و می توان آن را روی میز یا زمین قرار داد.

به دلیل طراحی جمع و جور و سبک به راحتی می توان آن را جابجا کرد. این تصفیه کننده در حالت خواب، فقط 20 دسی بل نویز را ارائه می دهد. این دستگاه از الکسا و دستیار گوگل نیز پشتیبانی می کند. کاربران حتی در صورت عدم حضور در منزل با استفاده از اپلیکیشن Mi Home شیائومی، می توانند این دستگاه را کنترل کنند. دستگاه تصفیه هوای هوشمند شیائومی 4 کامپکت با قیمت 119 یورو (120 دلار) در آمازون به فروش می رسد.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها