تردمیل تاشو شیائومی با نمایشگر لمسی معرفی شد

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۲۱ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.3 دقیقه

راهنماتو- شیائومی با همکاری برند WalkingPad اولین تردمیل خود را در سال 2019 عرضه کرد. این شرکت چندین مدل از تردمیل MIJIA WalkingPad را منتشر کرد و پس از آن WalkingPad به انتشار محصولات بدون نام تجاری میجیا ادامه داد.

اکنون شیائومی نسخه جدید Armrest این تردمیل را منتشر کرده است. این محصول روز پنجشنبه ۸ سپتامبر در چین به طور رسمی عرضه شد و اکنون با قیمت 1399 یوان (201 دلار) پیش فروش می شود. انتظار می رود که این تردمیل از تاریخ 15 سپتامبر به طور رسمی به فروش برسد.

MIJIA WalkingPad جدید شیائومی به دسته ای پایدار و بادوام از جنس آلیاژ کربن مجهز شده است و قادر است بارهای سنگین را تحمل کند. این دستگاه طراحی تاشوی مدل های قبلی را حفظ کرده است و نیازی به نصب ندارد. این تردمیل به یک پنل لمسی برای کنترل دستگاه مجهز شده است. این پنل، یک نمایشگر LED با روشنایی بالا است که می تواند مقدار سرعت تمرین، زمان و کالری سوزانده شده را در زمان واقعی نمایش دهد.

تردمیل-mijia-walkingpad-armrest

نسخه MIJIA WalkingPad Armrest به یک موتور براشلس با سرعت 6 کیلومتر بر ساعت و ظرفیت تحمل بار 110 کیلوگرم مجهز شده است. این نسخه دارای بدنه ای جمع و جور است و مساحت 0.8 متر مربع را پوشش می‌دهد، صدای ملایمی دارد و از اتصال به اپلیکیشن میجیا پشتیبانی می کند.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها