هماهنگی نور و موسیقی؛ دستاورد چراغ های هوشمند جدید فیلیپس

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۲۱ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.3 دقیقه

راهنماتو- چراغ های Hue Lightguide فیلیپس و ویژگی همگام‌سازی موسیقی SmartThings بخشی از نوآوری‌های جدیدی هستند که به تازگی توسط برند Signify رونمایی شده‌ است.

این چراغ ها قادرند نور هوشمند را در طیف گسترده ای از رنگ ها و به سه شکل بیضی، کره ای و مثلثی ارائه دهند. این محصولات با نمای بیرونی بازتابنده و درخشان و در رنگ های مشکی و سفید عرضه می شوند. با استفاده از اپلیکیشن Philips Hue کاربران می توانند زمانی که در منزل حضور ندارند، چراغ ها را روشن و یا خاموش کنند. این قابلیت می تواند به حفاظت منازل در برابر سارقان کمک کند.

چراغ-هوشمند-hue-lightguide-فیلیپس

از سوی دیگر، کاربران می توانند با استفاده از ابزار همگام سازی موسیقی Philips Hue و SmartThings موسیقی مورد نظر خود را با نور چراغ ها مطابقت دهند. این ویژگی برای گوشی های هوشمند و تبلت های سامسونگ گلکسی و از طریق اپلیکیشن SmartThings ارائه می شود. این قابلیت با بسیاری از سرویس‌های پخش سازگار خواهد بود.

چراغ های Philips Hue و ویژگی همگام سازی موسیقی SmartThings در سه ماهه چهارم 2022 در آمریکای شمالی و اروپا راه اندازی خواهند شد. این چراغ با قیمت اولیه 74.99 دلار و کابل و نگهدارنده آن با قیمت  49.99  دلار به فروش خواهند رسید. در حال حاضر هیچ جزئیاتی در خصوص دسترسی جهانی این محصول ارائه نشده است.

 

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها