افشای تصاویر هدست واقعیت مجازی Quest Pro متا یک ماه پیش از عرضه

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۲۳ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.3 دقیقه

راهنماتو- هدست Quest Pro متا ماه آینده وارد بازار خواهد شد. پیش از عرضه ، ویدئویی در فیسبوک از این محصول منتشر شده که برخی مشخصات آن را فاش می کند.

در این ویدئو یک هدست مشکی با سه دوربین در جلو را می بینیم. به گفته انتشار دهنده این ویدئو « Ramiro Cardenas» هدست جدید متا به همراه چندین دستگاه دیگر در اتاق یک هتل رها شده بودند. این دستگاه به هدست Project Cambria که اواخر سال گذشته منتشر شد، شباهت زیادی دارد. در ویدئوی منتشر شده می بینیم که Cardenas یک هدست و کنترلر سیاه رنگ با طراحی به روز شده را از بسته بندی خود خارج می کند.

کنترل کننده ها نیز از طراحی کاملا جدیدی برخوردار هستند. برچسب «Meta Quest Pro» در گوشه سمت چپ بالای بسته به چشم می خورد. او همچنین یک نمای نزدیک از برچسب چسبانده شده به جعبه را به نمایش گذاشته است. روی این برچسب نوشته شده :« این محصول برای فروش مجدد نمی باشد، نمونه مهندسی»

کاردناس می گوید:« این هدست را در حالی پیدا کردم که شخص قبلی آن را در اتاق هتل جا گذاشته بود.» این اتفاق بی سابقه نیست؛ پیش از این نیز نمونه اولیه آیفون 4 در یک رستوران رویت شده بود. اخیرا نیز گوشی پیکسل 7 گوگل، پیش از عرضه در وب سایت eBay به فروش رسیده بود و درآخر تصاویری از نمونه اولیه ساعت هوشمند پیکسل واچ جا مانده در یک رستوران را شاهده بودیم. این تصاویر و ویدئو دقیقا یک ماه پیش از رویداد Meta Connect که قرار است در 11 اکتبر برگزار شود، منتشر شده اند.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها