ظرفیت باتری اپل واچ سری 8 ، اولترا و SE فاش شد

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۲۳ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.6 دقیقه

راهنماتو- اپل به تازگی ساعت هوشمند اپل واچ 8 را در کنار دو ساعت جدید اپل واچ اولترا و اپل واچ SE جدید معرفی کرده است. این شرکت معمولا عادت ندارد ظرفیت باتری محصولات خود را برحسب میلی آمپر ساعت اعلام کند. به جای این کار صرفاً بیان می کند که باتری معمولاً چه مدت می تواند با شارژ کامل در حین انجام وظایف خاص دوام بیاورد.

با این حال، سیستم صدور گواهینامه 3C چین به تازگی تمام مدل‌های جدید اپل واچ را که هفته گذشته معرفی شده‌اند، به همراه ظرفیت باتری آنها فهرست کرده است. اپل واچ SE (40 میلی متری) با یک باتری ۲۴۵ میلی‌آمپر ساعتی دارای کوچکترین باتری در بین ساعت های جدید اپل می باشد. باتری ساعت 44 میلی‌متری اپل واچ SE به 296 میلی‌آمپر ساعت افزایش یافته است.

ظرفیت-باتری-ساعت-های-هوشمند-جدید-اپل

اپل واچ سری 8 (41 میلی‌متری) به یک باتری 282 میلی‌آمپر ساعتی و نسخه بزرگتر (45 میلی متری) به یک باتری 308 میلی‌آمپر ساعتی مجهز شده است. ساعت‌های اپل واچ سری 8 با نمایشگر همیشه روشن، ردیابی خودکار فعالیت، تشخیص سقوط و 18 ساعت عمر باتری ارائه می شوند. حالت اختیاری کم مصرف به شما امکان می‌دهد که با حذف برخی ویژگی ها، عمر باتری را به 36 ساعت افزایش دهید.

اپل واچ اولترا با باتری 542 میلی آمپر ساعتی خود، بیشترین ظرفیت باتری را در بین تمام ساعت های هوشمند که تاکنون توسط اپل ارائه شده اند، دارد. اپل ادعا می کند که این ساعت هوشمند می‌تواند تا 36 ساعت در حالت استفاده معمولی و با نمایشگر همیشه روشن، تمرینات خودکار و ضربان قلب ثابت دوام بیاورد. اپل همچنین یک حالت کم مصرف را در اواخر سال جاری ارائه خواهد کرد که عمر باتری اپل واچ اولترا را به 60 ساعت افزایش می دهد.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها