رونمایی از بخاری برقی تاشو شیائومی با پشتیبانی از دستورات صوتی

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۲۳ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.6 دقیقه

راهنماتو- شیائومی به تازگی یک بخاری برقی تاشو به نام Mijia Graphene را معرفی کرده است. این بخاری برقی که از دستورات صوتی پشتیبانی می کند، تنها 6 سانتی‌متر ضخامت دارد و می تواند تا 180 درجه به اندازه نصف سایز خود تا شود.

در حالت تا شده، طول این بخاری به 0.75 متر و در حالت باز شده طول آن به 1.5 متر می رسد. همچنین می توانید آن را 90 درجه تا کرده و در گوشه اتاق قرار دهید. عنصر گرمایشی 1.29 متری این دستگاه از گرافن برای گرم کردن سریع خانه شما استفاده می کند. به گفته این شرکت، ، پنل 2200 واتی این بخاری برقی می تواند اتاق را در مدت 10 دقیقه تا 5 درجه سانتی گراد (9 درجه فارنهایت) گرم کند.

بخاری-برقی-تاشوmijia-graphene

شیائومی می گوید نحوه گرمایش این بخاری طوری است که از خشک شدن پوست انسان جلوگیری می کند و به منظور حفظ دمای ثابت و جلوگیری از هدر رفتن انرژی طراحی شده است. از ویژگی های ایمنی این محصول می توان به کلید محافظ در برابر گرمای بیش از حد اشاره کرد. با استفاده از صفحه نمایش لمسی بخاری می توان دما را از 16 تا 28 درجه سانتی گراد (~61 تا 82 درجه فارنهایت) تنظیم کرد. تایمر دستگاه نیز تا 12 ساعت قابل تنظیم است.

این بخاری برقی تاشو را می توان با استفاده از دستورات صوتی Xiao AI یا اپلیکیشن میجیا شیائومی کنترل کرد. این بخاری برقی فوق نازک شیائومی از امروز با قیمت 799 یوان (115 دلار آمریکا) در چین بصورت پیش فروش ارائه می شود. انتظار می رود این دستگاه در آینده با قیمت 899 یوان (130 دلار آمریکا) به فروش برسد.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها