پاور بانک بی‌سیم مغناطیسی شیائومی برای گوشی های آیفون

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۲۴ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.5 دقیقه

راهنماتو- شیائومی به تازگی یک پاوربانک بی سیم به همراه یک شارژر بی سیم برای گوشی های آیفون در چین عرضه کرده است. این پاوربانک بی‌سیم مغناطیسی تنها ۱۹۹ ین (۲۹ دلار) قیمت دارد. پاور بانک و شارژر ماژولار هستند و می توانند از هم جدا شوند و مشتریان باید آداپتور USB Type-C را جداگانه خریداری کنند.

این پاور بانک دارای ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت است. این میزان 1.7 برابر ظرفیت باتری خارجی MagSafe اپل (2920 میلی آمپر ساعت) می باشد و می تواند به صورت مغناطیسی به گوشی های آیفون متصل شده و بدون فشار دادن دکمه ها، آنها را به طور خودکار شارژ کند.

پاور-بانک-بیسیم-مغناطیسی-xiaomi

پورت USB Type-C برای هر دو ورودی 20 وات و خروجی 12 وات در نظر گرفته شده است. می توان از این پاوربانک دو در یک به عنوان یک پد شارژ بی سیم بر روی پایه استفاده کرد. این پاور بانک از شارژ و دشارژ همزمان پشتیبانی می کند. ضخامت آن تنها 12 میلی متر است؛ به اندازه ضخامت آیفون 14. پاور بانک جدید شیائومی از خروجی 12 وات و ورودی 20 وات پشتیبانی می کند و در مدت 2.2 ساعت به طور کامل شارژ می شود.

این پاور بانک قادر است وجود اجسام خارجی فلزی را تشخیص دهد. این قابلیت از قرارگیری اشتباه اجسام خارجی فلزی و ایجاد دمای بالا به دلیل مصرف برق جلوگیری می کند. همچنین با حفاظت از مدارهای متعدد، با ناهنجاری های مختلف مانند شارژ و تخلیه بیش از حد، دمای بالا و اتصال کوتاه مقابله می کند.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها