معرفی کف شوی هوشمند Roborock A10 با مکانیزم آنتی باکتریال

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.8 دقیقه

راهنماتو- کف شوی هوشمند سری A10 با برس غلتکی دوبل در چین عرضه شد. این سری شامل دو مدل Roborock A10 و Roborock A10 Plus می باشد. هر دو مدل پوشش کاملی در لبه ها و گوشه ها و عملکرد خود تمیز شوندگی دو طرفه مطلوبی را ارائه می دهند.

این قابلیت ها کارکرد صحیح و پاکیزگی برس غلتکی و سر برس را تضمین می کنند. این دستگاه علاوه بر خودتمیز شوندگی، به مکانیزم آنتی باکتریال ویژه نیز مجهز شده است که از ایجاد کپک و بوی بد جلوگیری می کند. استفاده از این کف شوی بسیار آسان است و قابلیت های منحصربه فردی را در اختیار کاربران قرار می دهد. این دستگاه توزیع خودکار مایع تمیز کننده و اتصال هوشمند را نیز ارائه می دهد.

کف-شوی-هوشمند-سری-roborock-a10

برس غلتکی به کار رفته در کف شوی A10 Plus با چرخش و مکش خود، به راحتی آلودگی ها را جمع آوری می کند. این دستگاه یک موتور با گشتاور بالا و قدرت مکش 17 کیلو پاسکال و یک کانال هوای مرکزی را ارائه می دهد. Roborock می گوید مکانیسم تمیز کردن دو طرفه مهم ترین قابلیت کف شوی هوشمند سری A10 است. این سری کف شوی با چرخش عقب و جلو کار می کند و یک تجربه کاربری عالی و خود تمیزشوندگی منحصربه فرد را به ارمغان می آورد.

این کف شوی ها را می توان از طریق یک برنامه گوشی هوشمند کنترل کرد و روش ها و زمان های مختلفی برای تمیز کردن و خشک کردن ارائه می دهد. ظرفیت مخزن آب تمیز این دستگاه 900 میلی لیتر و ظرفیت مخزن فاضلاب آن 770 میلی لیتر است. عمر باتری کف شوی A10 پنجاه دقیقه است؛ در حالی که مدل A10 Plus با یک بار شارژ به مدت 40 دقیقه قابل استفاده است. کف شوی هوشمند Roborock A10 یا قیمت 2199 یوان (315 دلار) و A10 Plus با قیمت 2999 یوان (429 دلار) از 13 سپتامبر در چین به فروش می رسند.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها