ریلمی واچ 3 با بیش از 110 حالت ورزشی در اروپا عرضه شد

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۲۹ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.4 دقیقه

راهنماتو- تقریبا دو ماه پس از معرفی ریلمی واچ 3 در هند، این شرکت اکنون فروش این ساعت هوشمند را در اروپا آغاز کرده است. این ساعت هوشمند دارای ابعاد  45 در 37 در  11.5 میلی متر و وزن 54 گرم می باشد و مانند بقیه ساعت های هوشمند این شرکت، به یک سیستم عامل اختصاصی متکی است.

ریلمی واچ 3 بیش از 110 حالت ورزشی، چندین صفحه ساعت و برنامه های مختلف نظارت بر سلامت را ارائه می دهد. این ساعت علاوه بر ردیابی ضربان قلب کاربران، قادر است سطح اکسیژن خون را از طریق سنسور SpO2 کنترل کند. علاوه بر این، می توان از آن برای برقراری تماس های تلفنی استفاده کرد. برای این کار، ریلمی واچ 3 باید در نزدیکی تلفن هوشمندی که با آن جفت شده است، قرار بگیرد.

ساعت-هوشمند-ریلمی-واچ-3

به گفته این شرکت، کاربران می توانند از طریق صفحه شماره گیری داخلی، لیست مخاطبین و میکروفون به طور مستقیم اقدام به برقراری تماس تلفنی نمایند. این ساعت هوشمند فاقد مودم LTE است و از اتصال مستقیم به شبکه های سلولی تلفن همراه پشتیبانی نمی کند. این دستگاه به یک صفحه نمایش 1.8 اینچی با وضوح 240 در 286 پیکسل و حداکثر روشنایی 500 نیت مجهز شده است. ریلمی واچ 3 اکنون در اروپا با قیمت 69.99 یورو (70 دلار) ارائه شده است و کاربران می توانند این ساعت هوشمند را مستقیماً از طریق وب سایت این شرکت خریداری کنند.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها