افشای تصاویر نخستین هدفون TWS لاجیتک

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۲۹ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.5 دقیقه

راهنماتو- لاجیتک قرار است اولین هدفون TWS خود را با نام Logitech G GITS  عرضه کند. اکنون پیش از عرضه این محصول، رسانه 91mobiles چند تصویر از هدفون آینده Logitech G GITS   را به اشتراک گذاشته است.

این هدفون از طراحی نیمه داخل گوش با نوک گوش سیلیکونی زاویه دار برخودار است. یک چراغ LED کوچک بر روی بدنه هدفون طراحی شده است. این هدفون ها در رنگ های سفید و مشکی ارائه می شوند. تصاویر منتشر شده نشان می دهند که هدفون های G GITS در طراحی دو رنگ ارائه می شوند. بدنه آن در رنگ سفید/ مشکی و نوک گوش سیلیکونی آن در رنگ بنفش/آبی روشن عرضه می شود.

هدفون-logitech-g-gits

انتظار می‌رود که این هدفون به همراه یک کیس شارژ دو رنگ ارائه شود. کیس شارژ سفید رنگ با قسمت داخلی آبی روشن و کیس شارژ مشکی با قسمت داخلی سبز ارائه می شود. هدفون Logitech G FITS TWS با مجموعه‌ای از دانگل‌های USB-A و USB-C ارائه خواهد شد. این دانگل ها گزینه‌های زیادی برای اتصال به رایانه شخصی و تلفن هوشمند در اختیار کاربران قرار می دهند.

در خصوص مشخصات اصلی و زمان راه اندازی این هدفون ها هنوز اطلاعاتی ارائه نشده است. این برند اخیرا هدفون بی سیم ZONE VIBE 100 را عرضه کرده است. این هدفون به درایور بلندگوی 40 میلی متری و 20 ساعت عمر باتری مجهز شده است.

هدفون-logitech-g-gits

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها