چگونه پست های حساب خصوصی اینستاگرام را بدون فالو کردن ببینیم

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۲۹ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 3.6 دقیقه

راهنماتو- همانطور که می دانید ویژگی حساب خصوصی اینستاگرام فقط به دنبال کنندگان اجازه می دهد تا پست ها، ریلز و استوری های حساب را مشاهده کنند. این کار حساب شما را از افراد ناشناس و چشمان کنجکاو ایمن نگه می دارد. چند راه حل غیر مستقیم وجود دارد که بتوان بدون فالو کردن اکانت های خصوصی، پست های آنها را مشاهده کرد. در این مطلب نحوه این کار را به شما آموزش می دهیم.

از طریق جستجوی تصویر گوگل

می توان از گوگل برای مشاهده پست های اینستاگرام از یک حساب خصوصی استفاده کرد. برای این کار کافی است نام اکانت خصوصی را در بخش تصاویر گوگل جستجو کنید.

از طریق حساب شخص دیگری

می توانید یک اکانت خصوصی اینستاگرام را از طریق حساب یک دوست مشترک مشاهده کنید. در صورتی که دوست شما اکانت خصوصی اینستاگرامی را که می‌خواهید مشاهده کنید، دنبال می‌کند، می توانید با اجازه از طریق حساب او به آن حساب دسترسی داشته باشید.

جستجو در پلتفرم های دیگر

می توانید کاربران اینستاگرام را در پلتفرم های دیگری مانند فیس بوک، توییتر و لینکدین جستجو کنید. برای این کار به نام کامل آن شخص نیاز خواهید داشت. از آنجایی که متا صاحب هر دو شبکه اینستاگرام و فیسبوک است، می توانید دوستان فیس بوک خود را در اینستاگرام پیدا کنید و بالعکس.

منتظر بمانید تا حساب عمومی شود

اگر روش های بالا مشکل شما را برطرف نکرد، منتظر بمانید تا حساب اینستاگرام مورد نظر عمومی شود. هیچ راه دیگری برای تماشای پست‌ها، استوری‌ها و ریلز حساب های خصوصی بدون دنبال کردن آنها وجود ندارد.

با استفاده از چند نرم افزار و وب سایت خاص نیز می توانید بدون پیوستن به اینستاگرام ،پروفایل های خصوصی این پلتفرم را مشاهده کنید:

xMobi

این وب سایت اکانت های خصوصی اینستاگرام را بدون نظرسنجی یا تایید انسانی به شما نشان می دهد. کارکردن با آن بسیار ساده است و کاربران برای استفاده از آن نیازی به ورود به اینستاگرام ندارند. کافی است نام اکانت خصوصی اینستاگرام مورد نظر را در آن جستجو کنید.

uMobix

این برنامه مخصوص والدینی است که می خواهند فرزندان خود را تحت نظر داشته باشند. از آنجایی که برخی افراد ممکن است چند حساب اینستاگرام داشته باشند، خصوصی بودن آنها ردیابی را توسط ولدین دشوار می کند. با استفاده از این ابزار، می توانید به سرعت حساب فرزند خود را حتی اگر خصوصی باشد، مشاهده کنید. والدین می توانند با استفاده از این برنامه دسترسی به برنامه ها  و قابلیت های آنها را محدود کنند.

Hoverwatch

این برنامه به شما این امکان را می دهد تا پروفایل های خصوصی، استوری های اینستاگرام، لایک ها و پیام های مستقیم را به صورت ناشناس مشاهده کنید.  

eyeZy

با استفاده از این برنامه می توانید پروفایل های خصوصی اینستاگرام را مشاهده کنید و هر کسی می تواند از آن برای نظارت یا ردیابی پروفایل اینستاگرام یک شخص از چندین دستگاه استفاده کند.

MSpy

کاربران می توانند با استفاده از این برنامه به صورت ناشناس به فیلم ها و تصاویر دسترسی داشته باشند. می توانید از این برنامه برای مشاهده اکانت های خصوصی اینستاگرام استفاده کنید، تماس‌های تلفنی را نظارت و پیگیری کنید، پیام‌های مستقیم موجود یا حذف‌شده، فهرست مخاطبین و فیلم‌ها و تصاویری را که شخص در حال تماشای آن است را کنترل کنید. این برنامه در دو نسخه اندروید و iOS ارائه شده است.

PrivateInsta

ابن برنامه با ویندوز، اندروید و iOS سازگار است. برای مشاهده داده های خصوصی کاربران از طریق این برنامه نیازی به ورود به حساب کاربری خود نخواهید داشت. برای ورود به این برنامه ابتدا باید نظر سنجی آن را تکمیل کنید. سپس می توانید از قابلیت های آن استفاده کنید.

IGLookup

پس از ورود به این وب سایت کافی است نام کاربری اینستاگرام مورد نظر را در آن جستجو کنید. با کلیک بر روی Spy Now می توانید از این برنامه محبوب و شناخته شده برای مشاهده اکانت های خصوصی اینستاگرام استفاده کنید.

InstaLooker

پس از ورود به این وب سایت کافی است بر روی Spy Now کلیک کرده و نام کاربری اکانت خصوصی اینستاگرام مورد نظر را در آن جستجو کنید و سپس بر روی start viewer کلیک کنید. این برنامه بسیار ساده، ایمن و مطمئن است.

InstaRipper

این برنامه در دو نسخه اندروید و iOS ارائه شده است. استفاده از آن بسیار آسان است و به راحتی به حساب های خصوصی اینستاگرام دسترسی پیدا می کند.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها