قابلیت ویرایش پیام ها به واتساپ می آید

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۳۰ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.4 دقیقه

راهنماتو- واتساپ در حال توسعه ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد پیام‌های متنی ارسالی خود را ویرایش کنند. طبق برخی از گزارش ها، ردپایی از این ویژگی در آخرین نسخه بتای واتساپ اندروید مشاهده شده است.

به نظر می رسد که گیرندگان یک پیام ویرایش شده برای دسترسی به این ویژگی باید نرم افزار خود را بروزرسانی کنند. واتساپ چندین ماه است که بر روی این ویژگی کار می کند. این قابلیت در ماه می نیز در یکی دیگر از نسخه‌های بتای اندروید واتساپ مشاهده شده بود. این قابلیت در ابتدا توسط ردیاب واتساپ WABetaInfo مشاهده شد.

در حال حاضر، مشخص نیست که آیا واتساپ محدودیت زمانی خاصی برای ویرایش پیامک های ارسالی در نظر می گیرد یا خیر. در خصوص انتشار این ویژگی در نسخه اصلی واتساپ نیز هنوز اطلاعاتی ارائه نشده است. در این گزارش اسکرین شاتی از این ویژگی منتشر شده است که نشان می دهد گیزندگان پیام های ویرایش شده برای دسترسی به این ویژگی باید نرم افزار خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنند.

برای ویرایش پیام ها، کاربران باید بر روی پیام مورد نظر به مدت طولانی نگه دارند و از منوی پاپ آپ گزینه Edit​ را انتخاب کنند. در حال حاضر این قسمت شامل دو گزینه Info و Copy است. طبق برخی گزارش های دیگر، این پیام رسان در حال کار بر روی ویژگی دیگری است که به کاربران اندروید اجازه می دهد تا از چت های خود در Google Drive پشتیبان گیری کنند. این نسخه پشتیبان شامل تاریخچه کامل چت، فایل های رسانه ای و سایر اسناد خواهد بود.گفته می شود که این ویژگی به زودی در نسخه بتای اندروید این اپلیکیشن ارائه خواهد شد.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها