رونمایی از دستگاه تهویه هوای هوشمند حمام و سرویس بهداشتی شیائومی

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۳۱ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.6 دقیقه

راهنماتو- شیائومی به تازگی دستگاه تهویه هوای هوشمند حمام و سرویس بهداشتی MIJIA Smart Yuba را راه اندازی کرده است. این گجت هوشمند نسخه به روز شده MIJIA Smart Yuba Pro است که در سپتامبر 2020 عرضه شد. از قابلیت های ارتقاء یافته این محصول می توان به موتورهای اینورتر DC ژاپنی، پشتیبانی از باد نوسانی 120 درجه، قدرت 2800 وات، افزایش دمای 15 درجه سانتی گراد تنها در یک دقیقه و دنده سوم قابل تنظیم اشاره کرد.

تهویه هوای هوشمند جدید شیائومی به موتورهای دوگانه AC قدرتمند مجهز شده است و قادر است به سرعت هوای حمام را گرم کند. این محصول از ماژول گرمایشی PTC با توان حداکثر 2400 وات استفاده می کند و در فصل سرما، قادر است در مدت کمتر از یک دقیقه دمای حمام را ده درجه سانتی گراد افزایش دهد.

این دستگاه به دو دنده قابل تنظیم برای هوای گرم و سرد مجهز شده است. دستگاه تهویه هوای جدید شیائومی از یک خروجی هوای فوق العاده بلند 52 سانتی متری تشکیل شده است که قادر است هوا را بخوبی در حمام به گردش درآورد. این دستگاه همچنین قادر است حداکثر روشنایی 1100 لومن را به ارمغان بیاورد. کاربران می توانند با استفاده از یک کنترل از راه دور بی سیم، این دستگاه تهویه هوا را کنترل کنند.

این محصول رتبه ضد آب IPX4 و دو سال عمر باتری را ارائه می دهد. یکی از ویژگی های منحصربه فرد این دستگاه، پشتیبانی از قابلیت کنترل از راه دور است و کاربران می توانند پیش از رسیدن به منزل، سیستم گرمایشی حمام را روشن کنند تا وقتی به خانه می رسند از حمام گرم لذت ببرند. کاربران می توان این دستگاه تهویه هوا را با یک سنسور دما و رطوبت مرتبط کنند. این گجت عملکردهایی مانند دمیدن، مه زدایی و خشک کردن را به طور خودکار ارائه می دهد. MIJIA Smart Yuba اکنون با قیمت 99 دلار در وب سایت چینی TMall به فروش می رسد.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها