ترازوی هوشمندی که سلامت اعصاب و عروق را کنترل می کند

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۱۲ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.4 دقیقه

راهنماتو- Withings در رویداد IFA 2022 برلین یک ترازوهای هوشمند جدید به نام Body Comp را معرفی کرده است. چیزی که این ترازو را نسبت به سایرین متمایز می کند، قدرت آن در ارزیابی سلامت شریان‌ها و اعصاب کاربران است.

یک سرویس آموزشی جدید Health Plus نیز برای کمک به کاربران به منظور رسیدن به اهداف سلامتی، همراه این ترازو ارائه می شود. این ترازوی هوشمند از یک دستگاه BIA (بایو امپدانس آنالایزر) برای ارزیابی بدن انسان استفاده می کند. BIA قادر است مقدار عضله، آب، استخوان و چربی انسان را مشخص کند. این ترازو به قابلیت های جدیدی از جمله اندازه گیری سن عروقی، چربی احشایی و سلامت اعصاب مجهز شده است.

ترازوی هوشمند Body Comp

چربی احشایی نوعی چربی است که می تواند از اندام ها محافظت کند. این نوع چربی بر هورمون های بدن تاثیر گذاشته و مقدار زیاد آن سبب اختلال متابولیسم و ​​سلامت قلب انسان خواهد شد. سن عروقی بر اساس سرعت موج پالسی رگ های خونی سنجیده می شود. این پارامتر میزان سفتی سرخرگ را اندازه گیری می کند و بررسی می کند که آیا این میزان سفتی با توجه به سن کاربر مناسب است یا خیر.

افرادی که سن عروقی آنها بیشتر از سن تقویمیشان است، در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به مشکلات قلبی عروقی قرار می گیرند. این اولین بار نیست که ترازوهای Withings چربی احشایی و سن عروقی کاربران را تشخیص می دهند، اما کنترل سلامت اعصاب قابلیت جدیدی است که در آخرین ترازوی هوشمند این شرکت شاهد آن هستیم.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها