انتشار اولین رندرهای آیفون 15 اولترا

  • مصطفی  جرفی مصطفی جرفی
  • ۸ مهر ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.8 دقیقه

راهنماتو- در بین تمام مدل‌های آیفون 14، ظاهراً گران‌ترین نسخه، یعنی آیفون 14 پرو مکس تاکنون موفق‌ترین بوده و پس از آن آیفون 14 پرو کوچک‌تر قرار دارد. این می‌تواند پیامدهایی برای مدیران اپل در مورد ساخت آیفون 15 اولترا و آیفون 15 پرو در سال آینده داشته باشد.

آیفون 14 استاندارد 6.1 اینچی و آیفون 14 پلاس 6.7 اینچی نسبت به همتایان 2021 خود ارتقای بسیار کمی را شاهد بودند، در حالی که آیفون 14 پرو 6.1 اینچی و آیفون 14 پرو مکس 6.7 اینچی طراحی جلویی جدیدی با جزیره دینامیک دارند و تراشه سریعتر A16 Bionic و دوربین اصلی با وضوح بالاتر را عرضه می کنند.

ظاهراً تقاضا برای آیفون 14 استاندارد و آیفون 14 پلاس به قدری کم است که اپل ظرفیت تولید را به مدل های پرو منحرف کرده است و به گفته تحلیلگر مشهور اپل، مینگ چی کو، آیفون 14 پرو مکس نزدیک به 60 درصد از کل سفارشات را به خود اختصاص داده است.

این نشان می‌دهد که طرفداران آیفون با پرداخت بیشتر برای ویژگی‌های Pro مشکلی ندارند و کو معتقد است که محبوبیت مدل‌های گران‌قیمت می‌تواند اپل را تشویق کند تا تفاوت بیشتری برای مدل های پرو آیفون 15 سال آینده در نظر بگیرد که گفته می شود نام های آیفون 15 اولترا و آیفون 15 پرو را یدک خواهند کشید.

انتشار اولین رندرهای آیفون 15 اولترا

مارک گورمن از بلومبرگ اخیراً گفته است که انتظار تغییرات بزرگ‌تری در آیفون 15 اولترا دارد، اما از افشای آنچه ممکن است رخ دهد، خودداری کرد. برخی منابع اشاره کرده اند که آیفون 15 اولترا زوم بهتر دوربین پریسکوپ را عرضه خواهد کرد. اینکه آیا این بدان معناست که آیفون 15 اولترا دارای دوربین چهارگانه خواهد بود یا خیر، هنوز معلوم نیست. برخی گزارش های جالب توجه اشاره به دو دوربین جلو، فیلم‌برداری 8K و افزایش فضای ذخیره‌سازی پایه دارد و گفته می شود حتی ممکن است گران‌تر از آیفون 14 پرو مکس باشد.

مصطفی  جرفی
مصطفی جرفی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها