نوآوری جدید ال جی برای محافظت از کفش و رفع بوی بد پا

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۱۳ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.6 دقیقه

راهنماتو- ال جی در جریان مراسم IFA 2022 برلین از یک جاکفشی نوآورانه رونمایی کرد. این جاکفشی در واقع نوعی ویترین و نسخه کوچکی از کمد بخارشوی خانگی این شرکت می باشد.

Styler ShoeCase جدید ال جی محفظه ای است که می تواند کفش های شما را از رطوبت در امان نگه دارد و به فیلترهایی برای محافظت از آنها در برابر اشعه ماوراء بنفش مجهز شده است. این جاکفشی حداکثر از چهار قفسه تشکیل شده است. این برند همچنین دستگاه جدیدی به نام Styler ShoeCare را نیز ارائه کرده است که می تواند از بوی بد پاها جلوگیری کند. Styler ShoeCare با استفاده از یک نازل متحرک چندگانه می تواند حداکثر چهار کفش را بطور همزمان خشک کند. ارتفاع این دستگاه متناسب با اندازه کفش، قابل تنظیم است.

 Styler ShoeCare

کل این فرآیند حدود 37 دقیقه طول می کشد و شدت صوت بسیار کمی به میزان 35 دسی بل تولید می کند؛ کمی بلندتر از زمزمه. این دستگاه به قابلیت Dual Care System نیز مجهز شده است و می تواند دو نوع کفش مختلف با جنس های متفاوت را بطور همزمان تمیز کند. برنامه LG ThinQ به کاربران این امکان را می دهد که در صورت حضور نداشتن در منزل، از راه دور بر هر دو دستگاه Styler ShoeCase و  ShoeCare نظارت و آنها را کنترل کنند. این شرکت همچنین قصد دارد در آینده ویژگی های جدیدی به این برنامه اضافه کند. در حال حاضر اطلاعاتی در خصوص قیمت و زمان دسترسی به محصولات Styler ارائه نشده است.

 Styler ShoeCare

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها