افشای اطلاعات یک گوشی مرموز ریلمی با نمایشگر 1.5k

  • مصطفی  جرفی مصطفی جرفی
  • ۱۴ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.3 دقیقه

راهنماتو- امروز، Digital Chat Station، یکی از مشهورترین افشاکنندگان دنیای فناوری، اطلاعات کلیدی یک گوشی میان رده شاخص را منتشر کرد که توجهات بسیاری را به سمت خود جلب کرد. این افشاگر اگرچه نامی از دستگاه نبرده است اما بخش نظرات این پست ویبو نشان می دهد که این دستگاه Realme GT Neo 4 است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، این گوشی هوشمند آینده از وضوح تصویر 1.5k پشتیبانی خواهد کرد. صفحه نمایش آن نیز به احتمال زیاد به لبه های منحنی و سوراخ پانچ برای دوربین سلفی مجهز خواهد بود. این گوشی هوشمند از تراشه 4 نانومتری Dimensity سری 8 بهره می برد و از یک باتری بزرگ که از شارژ 100 واتی پشتیبانی، استفاده می کند.

این تلفن مرموز ممکن است مانند Redmi K50 Ultra از وضوح 1.5K با رزولوشن 1220 در 2712 پیکسل پشتیبانی کند. چیپست های Dimensity 8000 و Dimensity 8100 مدیاتک تراشه های 5 نانومتری هستند. بنابراین، به نظر می رسد که این دستگاه ممکن است یک تراشه جدید سری 8 Dimensity داشته باشد که ممکن است هنوز معرفی نشده باشد.

هنوز مشخص نیست که گوشی مرموز مورد اشاره Digital Chat Station همان Realme GT Neo 4 است یا خیر. گوشی GT Neo 2 در ماه سپتامبر رونمایی شد. از این رو، به نظر می رسد که این گوشی می تواند Neo 4 باشد. این احتمال نیز وجود دارد که این گوشی متعلق به برند Realme نباشد، بلکه یک گوشیاز  سری Redmi K60 باشد. بنابراین، در مرتبط کردن این شایعه با گوشی Realme GT Neo 4 باید کمی احتیاط کرد.

مصطفی  جرفی
مصطفی جرفی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها