داک آشپزخانه هوشمند بوش؛ یک دستیار در آشپزخانه شما!

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۱۵ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.9 دقیقه

راهنماتو- آخرین دستگاه خانه هوشمند بوش که در نمایشگاه IFA 2022 برلین معرفی شده است، یک داک آشپزخانه هوشمند است که علاوه بر یک بلندگوی مستقل الکسا، پایه ای برای تبلت یا تلفن همراه شما نیز خواهد بود.

این داک هوشمند، یک اسپیکر هوشمند الکسا آمازون نسبتاً معمولی و عجیب است. این دستگاه چند منظوره  با دستگاه های دارای سیستم عامل اندروید 8.0 و آیفون و آیپد با iOS 14.0 و بالاتر از طریق اتصال بلوتوث سازگار است. می توانید با قرار دادن گوشی و تبلت خود بر روی این داک،  برای نمایش دستور العمل هایی مانند کتاب آشپزی دیجیتال استفاده کنید. این دستگاه دارای دو بلندگوی فعال 41 میلی متری و یک تشدید کننده غیرفعال است که کیفیت صدای مناسبی را برای موسیقی نوید می دهد.

کاربران می توانند از این بلندگوها برای گوشی دادن به دستورالعمل های صوتی استفاده کنند. هنگامی که تلفن یا تبلت خود را به این داک متصل می کنید، این گجت هوشمند دستگاه شما را به یک کتاب آشپزی دیجیتال تبدیل می کند. همه این ها با استفاده از برنامه داخلی بوش اتفاق می افتد که به‌محض تنظیم دستگاه بر روی هاب، به طور خودکار با دستگاه شما ارتباط برقرار می کند.

داک-شپزخانه-هوشمند-بوش

این گجت هوشمند از ژست های حرکتی نیز پشتیبانی می کند. می توانید با تکان دادن دست خود در جلوی دستگاه، مراحل مختلف پخت و لیست مواد مورد نیاز برای آشپزی را مشاهده کنید. این کار از کثیف شدن مانیتور در حین آشپزی جلوگیری می کند.  می توانید از الکسا بخواهید تا با تنظیم تایمر، پاسخ دادن به سوالاتی مانند میانگین طول عمر یک سبزی یا یافتن یک دستور غذا به شما در آشپزخانه کمک کند.

این گجت همچنین شما را قادر می سازد تا با استفاده از فرمان های صوتی Home Connect و الکسا سایر دستگاه های خانه هوشمند خود را کنترل کنید. همچنین می توانید از این داک برای گوش دادن به موسیقی از طریق سرویس های پخش مورد علاقه خود استفاده کنید. انتظار می‌رود که این دستگاه با قیمت 189 یورو (188 دلار آمریکا) در ماه ژانویه عرضه شود.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها