ربات آشپزی شیائومی با 200 دستور مختلف آشپزی و پخت سه غذای همزمان

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۱۵ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.1 دقیقه

راهنماتو- شیائومی به تازگی از جدیدترین گجت آشپزخانه خود، ربات آشپزی میجیا رونمایی کرده است. این ربات قادر است به طور همزمان سه غذای مختلف بپزد و تا 35 گزینه پخت را ارائه می دهد.

به نظر می رسد این گجت ، قابلیت های متعدد و ویژگی های چشمگیری داشته باشد. این قابلمه هوشمند با حداکثر دمای حرارت 180 درجه سانتی گراد و ظرفیت 2.2 لیتر ارائه می شود. این دستگاه دارای یک صفحه نمایش لمسی 8 اینچی است که بیش از 200 دستور آشپزی را در اختیار کاربران قرار می دهد و با استفاده از فناوری حرارت القایی سه بعدی قادر است پخت و پز سریع و یکنواختی را ارائه دهد.

کاربران می توانند این ربات را با استفاده از دستورات صوتی Xiao AI کنترل کنند. یک الگوریتم CookingIoT فرآیند پخت و پز را کنترل می کند و به طور خودکار دما و زمان پخت را محاسبه می کند. این گجت هوشمند در ابعاد 413 در 316 در 344 میلی متر و وزن حدود 10 کیلوگرم ارائه می شود. این ربات با قیمت 5999 یوان (869 دلار آمریکا) به صورت پیش فروش عرضه شده است و انتظار می رود پس از این دوره با قیمت 6999 یوان (1014 دلار آمریکا) به فروش برسد. مشخص نیست که آیا این ربات در بازارهای دیگر نیز ارائه می شود یا خیر.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها