رونمایی از یخچال MoodUP ال‌جی با نورپردازی متنوع و پخش موسیقی

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۱۶ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.5 دقیقه

راهنماتو- شرکت ال‌جی  در نمایشگاه IFA 2022 برلین از نسل جدید یخچال هوشمند MoodUP خود رونمایی کرد. این یخچال هوشمند یک پنل LED قابل کنترل را به  کاربران خود ارائه می دهد. کاربران می توانند این یخچال را با رنگ دلخواه خود تزئین کنند.

آنها امکان انتخاب 22 رنگ برای پنل بالا و 19 رنگ برای پنل پایین یخچال را خواهد داشت. این یخچال و فریزر در دو نوع تک درب و چهار درب ارائه می شود. یخچال MoodUP از برنامه ThinQ برای ترکیب و مطابقت رنگ ها استفاده می کند. کاربران می توانند از بین چند حالت از پیش تعیین شده نیز برای طراحی رنگ درب یخچال استفاده کنند.

این پنل‌های نورانی می توانند با بلندگوی بلوتوث یخچال ترکیب شده و در صورت پخش موسیقی، نورها با آنها همگام شده و چشمک می زنند. این یخچال هوشمند دارای حسگرهایی است که در صورت باز ماندن درب یخچال ، پنل های LED روی درب یخچال شروع به چشمک زدن کرده و در صورت اتصال بلندگوی بلوتوث به منبع ورودی به کاربر هشدار می دهند.

یخچال-moodup-الجی

این یخچال احتمالا به فناوری LG InstaView نیز مجهز شده است. این فناوری به کاربر اجازه می دهد تا بدون باز کردن درب، آنچه را که داخل یخچال قرار دارد، مشاهده کند. در حالی که ال‌جی در مورد به کارگیری InstaView و فناوری‌های خنک‌کننده هوشمند در این یخچال سکوت کرده است، انتظار داریم که LG MoodUP سرشار از فناوری‌های پیشرفته باشد. ال‌جی هنوز اطلاعاتی در خصوص قیمت و تاریخ عرضه این یخچال پرچمدار ارائه نکرده است.

 

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها