این عینک AR خودروی شما را به سالن سینما تبدیل می کند

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۱۷ شهریور ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

راهنماتو- دورانی که از خودروها عمدتاً برای جابجایی کالاها و افراد استفاده می کردیم، گذشته است و صنعت خودروسازی به سرعت در حال پیشرفت است.

شرکت خودروسازی Nio با مشارکت Nreal یک شرکت متخصص در توسعه این نوع محصولات، به تازگی یک عینک واقعیت افزوده به نام Nio Air Glasses طراحی کرده اند. Nio از طریق سیستم سرگرمی یکپارچه خود، کتابخانه ای از 260 فیلم سازگار با Dolby Atmos و 200 فیلم سه بعدی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

این برند قصد دارد مرتباً این کتابخانه را با محتوای جدید بروز کند. عینک های AR این شرکت فقط با پلتفرم جدید واقعیت افزوده این سازنده، PanoCinema سازگار هستند. خودروهای جدید این شرکت به PanoCinema مجهز شده اند. این پلتفرم با خودروهای مجهز به NT 2.0 مانند Nio ET7 و ES7 سازگار است و خودروهایی مانند Nio ES8، ES6 و EC6 با NT 1.0 نمی توانند از  PanoCinema استفاده کنند.

خودروهای تحت پشتیبانی این امکان را به کاربران می دهند تا در وسیله نقلیه خود از یک تجربه سینمایی معادل یک صفحه نمایش 130 اینچی که از فاصله چهار متری مشاهده می شود، بهره مند شوند. این عینک با قیمت 330 یورو به فروش می رسد.

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها