ساخت فیلم خجالت نکش ۲ با حضور احمد مهرانفر و شبنم مقدمی

  • راضیه میرزاحیدری راضیه میرزاحیدری
  • ۳۰ آبان ۱۴۰۲
  • زمان مطالعه : 1.2 دقیقه

پارسینه پلاس نوشت: ساترا اواخر سال گذشته در اطلاعیه ای مجوز ساخت سریال «خجالت نکش» به کارگردانی رضا مقصودی و سید امیر پروین حسینی را اعلام کرد.

این پروژه مدتی پیش به صورت جدی وارد مرحله پیش تولید شد. از آنجایی که قرار بود قسمت دوم در قالب سریال ساخته شود، در نهایت تصمیم بر این شد که این پروژه در قالب مجموعه فیلم تهیه و تولید شود. از این رو نسخه سینمایی یک مینی سریال ۸ قسمتی برای حضور در جشنواره فیلم فجر و البته نمایش در سینماها در دست تدوین و آماده سازی است.

در قسمت دوم این مجموعه فیلم، شبنم مقدمی در نقش «صنم» و احمد مهرانفر در نقش «قنبر» همچنان حضور دارند، اما ترکیب بازیگران نقش دختر و پسر، قانون این زوج کاملاً تغییر کرده است. سام درخشانی بازیگر نقش برادر صنم در قسمت اول در قسمت دوم خجالت نکش حضور ندارد. به جز او، لیندا کیانی در قسمت دوم حضور نخواهد داشت.

گروه سازنده مجموعه فیلم «خجالت نکش» در تلاش است تا نسخه سینمایی آن را به چهل و دومین جشنواره فیلم فجر برساند. قسمت اول این اثر در سال ۱۳۹۵ ساخته شد و برای اولین بار در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر ارائه شد. این فیلم در دو رشته بهترین بازیگر زن (شبنم مقدمی) و طراحی لباس (رعنا امینی) نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی فیلم اول شد. Shyness در سال ۲۰۱۷ وارد سینما شد و توانست ۴ میلیارد در گیشه فروش کند. ۷۰۰ میلیون تومان.

راضیه میرزاحیدری
راضیه میرزاحیدری

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها