بهترین و خوشبوترین دئودورانت های زنانه

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۲۸ اسفند ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 4.4 دقیقه

راهنماتو- عرق کردن یک فرآیند طبیعی در بدن است. همین فرآیند طبیعی اگر به حال خود رها شود، در بسیاری از موارد باعث خجالت و کاهش اعتماد به نفس می شود. عرق کردن خود به تنهایی برای خراب کردن یک روز دلپذیر تابستانی کافی است. خوشبختانه محصولات متنوعی در بازار برای جلوگیری از بوی بد عرق وجود دارند. دئودورانت ها یکی از محصولاتی هستند که با هدف از بین بردن بوی بد عرق و خوشبو کردن بدن طراحی شده اند. بسیاری از ما اکنون به دئودورانت ها متکی هستیم و استفاده نکردن از آنها در اول صبح به اندازه مسواک نزدن می تواند غیربهداشتی باشد. در این مطلب قصد داریم بهترین دئودورانت های زنانه موجود در بازار را به شما معرفی کنیم:

1- اسپری دئودورانت زنانه کامان کد 01 حجم 125میلی لیتر (قیمت: 66,000 تومان)

به گزارش راهنماتو، اسپری دئودورانت زنانه کامان رایحه ای بسیار دلپذیر دارد، فاقد سولفات و آلومینیوم است و برای پوست های حساس مناسب است. این محصول حدود 24 ساعت ماندگاری دارد و با پخش یکدست مواد بر روی پوست حس سبکی و خوشبویی را برای شما به ارمغان می آورد. این اسپری هیچ گونه لکه و زردی بر روی لباس ها برجای نگذاشته و با خنک کردن پوست، از هر گونه خشکی و التهاب جلوگیری می کند.

 اسپری دئودورانت زنانه کامان کد 01 حجم 125میلی لیتر

2- اسپری دئودورانت زنانه باله آ مدل extra dry حجم 200 میلی لیتر (قیمت: 255,000 تومان)

این اسپری محافظت فوق العاده 24 ساعته را به همراه دارد. این دئودورانت از رایحه بسیارمطبوعی برخوردار بوده که با گرمای بدن فعال می شود و مدام عطر آزاد می کند. علاوه بر این با برخورداری از مجموعی ای از مواد فعال احساس خشکی بیشتری را برای پوست به ارمغان می آورد. این محصول فاقد الکل بوده و کشور مبداء آن آلمان می باشد.

 اسپری دئودورانت زنانه باله آ مدل extra dry حجم 200 میلی لیتر

3- اسپری دئودورانت زنانه باله آ مدل Golden Moon حجم 150 میلی لیتر (قیمت: 240,000 تومان)

اسپری دئودورانت زنانه Golden Moon باله آ فاقد آلومینیوم است، ماندگاری طولانی 24 ساعته دارد و رایحه گل ها و میوه های شرقی را برای شما به ارمغان می آورد. این محصول هیچ گونه اثر لکه و سفیدی بر روی لباس بر جای نگذاشته و یک تجربه عطر ماندگار را ارائه می دهد.

 اسپری دئودورانت زنانه باله آ مدل Golden Moon حجم 150 میلی لیتر

4- اسپری دئودورانت زنانه باله آ مدل pure elegance حجم 150 میلی لیتر (قیمت: 210,000 تومان)

دئودورانت Balea Parfum Pure Elegance حاوی رایحه گلی زیبا از گل رز وحشی و شکوفه پودری یاس بوده و علاوه بر تسکین حواس، ماندگاری طولانی مدت 24 ساعته دارد. این محصول هیچ گونه اثر لکه و سفیدی بر روی لباس ها برجای نگذاشته و رایحه ای بسیار خوشبو را برای شما به ارمغان می آورد.

 اسپری دئودورانت زنانه باله آ مدل pure elegance حجم 150 میلی لیتر

5- اسپری دئودورانت خوشبو کننده زنانه باباریا مدل Fresca حجم 200 میلی لیتر (قیمت: 320,000 تومان)

این اسپری ساخت کشور اسپانیا بوده و با برخورداری از رایحه ای طراوت بخش و دلپذیر، حس تازگی و شادابی را برای شما فراهم می کند. این محصول با استفاده از ترکیبات و عناصر بوزدایی به کاهش رطوبت زیر بغل و جلوگیری از رشد باکتری های تولید کننده ی بوی بد و ناخوشایند بدن کمک می کند. یکی از ویژگی های جالب این دئودورانت، خاصیت ضد حساسیت و اگزمای آن بوده که به کاهش التهابات پوستی، سلول سازی و حفظ رطوبت پوست کمک می کند. علاوه بر این، لکه های تیره پوست را از بین برده و سبب روشن شدن آن می شود. این محصول با دارا بودن خواص  ترمیم کنندگی تاثیر به سزایی در سرعت التیام پوست، رفع لکه های پوستی زیر بغل و نرمی و لطافت پوست دارد. اسپری دئودورانت باباریا فاقد آلومینیوم، الکل و پارابن (مواد نگهدارنده) بوده و برای همه پوست ها بخصوص پوست های حساس و ملتهب مناسب است. دوام این دئودورانت حدود 24 ساعت است.

اسپری دئودورانت خوشبو کننده زنانه باباریا مدل Fresca حجم 200 میلی لیتر

6- اسپری دئودورانت زنانه هلنسا مدل گود گرل کارولینا نیش کالکشن حجم 200 میلی لیتر (قیمت: 250,000 تومان)

این اسپری با برخورداری از رایحه  گل مریم و دانه تونکا سرشت زنانه خاص را تداعی می کند. موج نت‌های گل‌فام از یاس رازقی و گل مریم شکل گرفته و بر بستری متضاد و اسرارآمیز از روایح دانه تونکا و کاکائو در نت‌های پایه آرمیده است. چهره تبلیغاتی گود گرل کارلی کلوس (مدل مشهور آمریکایی) می باشد.

اسپری دئودورانت زنانه هلنسا مدل گود گرل کارولینا نیش کالکشن حجم 200 میلی لیتر

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها