راهنمای خرید بهترین خمیر اصلاح برای انواع پوست

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۲۸ اسفند ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 4 دقیقه

راهنماتو- اصلاح ریش و موهای صورت احتمالا برای هیچ کس دوست داشتنی نیست؛ اما استفاده از یک خمیر، فوم یا ژل اصلاح می تواند آن را قابل تحمل کند. این محصولات نه تنها موها را نرم می کنند و سطحی صاف برای سر خوردن تیغ ایجاد می‌کنند، بلکه باعث کاهش خراش ها، بریدگی ها و التهابات پوستی می شوند. همچنین وجود مرطوب کننده در این محصولات پوستی، می تواند پوست را در مدتی پس از ترک حمام مرطوب نگه دارد. در این مطلب قصد داریم بهترین و پرفروش ترین خمیر اصلاح های موجود در بازار برای انواع مختلف پوست را به شما معرفی کنیم:

1- خمیر اصلاح آرکو من مدل Hydrate حجم 94 میلی لیتر (قیمت: 25,000 تومان)

خمیر اصلاح آرکو من مدل Hydrate با برخورداری از فرمولاسیون قوی و کیفیت بالا، عمل اصلاح را آسانتر کرده و از ایجاد خراش و بریدگی های پوستی جلوگیری می کند. این محصول حاوی کف بسیار زیاد بوده و سریع خشک نمی شود. بنابراین می توانید با خیال راحت مراحل اصلاح خود را پیش ببرید. این خمیر ریش حاوی ویتامین E بوده و از التهابات و قرمزی پوست جلوگیری می کند. این خمیر اصلاح بدون عصاره است و برای انواع پوست مناسب می باشد.

خمیر اصلاح آرکو من مدل Hydrate حجم 94 میلی لیتر

2- خمیر اصلاح آرکو من مدل Sensitive حجم 94 میلی لیتر (قیمت: 25,000 تومان)

خمیر اصلاح آرکو من مدل Sensitive حاوی ویتامین E بوده و برای پوست های حساس تهیه شده است. این محصول مرطوب کنندگی فوق‌العاده‌ای دارد و ضمن افزایش طراوت و تازگی پوست، مانند یک سپر از پوست حساس شما در برابر تیغ محافظت می کند. کافی است مقداری از آن را بر روی برس اصلاح قرار داده و سپس به طور آرام و یکنواخت بر روی پوست پخش کنید تا لایه ای ضخیم بر روی پوست بوجود بیاید. سپس به راحتی صورت خود را اصلاح نمایید.

خمیر اصلاح آرکو من مدل Sensitive حجم 94 میلی لیتر

3- خمیر اصلاح مردانه نیوآ مدل Protect And Care حجم 100 میلی لیتر (قیمت: 87,000 تومان)

خمیر اصلاح مردانه Protect And Care نیوآ با برخورداری از عصاره آلوئه ورا و مواد معدنی دریایی فرآیند اصلاح را تسهیل کرده و از زخم شدن و سوزش پوست در برابر تیغ محافظت می کند. این محصول حاوی کف متراکم بوده و با استفاده از ویتامین E از هر گونه التهاب و حساسیت پوستی جلوگیری می کند. این خمیر اصلاح برای پوست های معمولی مناسب است.

خمیر اصلاح مردانه نیوآ مدل Protect And Care حجم 100 میلی لیتر

4- خمیر اصلاح هیدرودرم مدل Sensitive وزن 100 گرم (قیمت: 55,000 تومان)

خمیر اصلاح هیدرودرم مدل Sensitive حاوی شی باتر و پرو ویتامین B5 می باشد. شی باتر یک مرطوب کننده و ضد التهاب قوی بوده که با حفظ رطوبت پوست، از خشک شدن آن جلوگیری می کند. این محصول ضد جوش و التهاب است و از بروز هر گونه حساسیت پوستی در فرد جلوگیری می کند.  خمیر اصلاح هیدرودرم حاوی عصاره بابونه بوده و برای پوست های حساس مناسب است.

خمیر اصلاح هیدرودرم مدل Sensitive وزن 100 گرم

5- کرم اصلاح باله آ مدل sensitive حجم 100 میلی لیتر (قیمت: 230,000 تومان)

کرم اصلاح sensitive باله آ با برخورداری از آلوئه ورا و پانتنول برای پوست های خشک و حساس فرموله شده است. این محصول موهای ریش را سریعا نرم کرده و به لغزیدن آسان تیغ بر روی صورت کمک می کند. این کرم، پوست را بخوبی تسکین داده و یک اصلاح ملایم و کامل را امکان پذیر می کند.

کرم اصلاح باله آ مدل sensitive حجم 100 میلی لیتر

6- کرم اصلاح ژیلت مدل Regular حجم 70 گرم (قیمت: 129,000 تومان)

 کرم اصلاح ژیلت مدل Regular با نرم کردن پوست به لغزیدن راحت تر تیغ بر روی پوست کمک می کند. این محصول از ایجاد هر گونه خراش بر روی پوست و خشک شدن آن جلوگیری کرده و نرمی و لطافت را برای پوست شما به ارمغان می آورد. این کرم فاقد عصاره بوده و برای اصلاح روزانه پوست های معمولی مناسب است.

 

کرم اصلاح ژیلت مدل Regular حجم 70 گرم

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها