عادات رایج مردان که اصولا آن را پنهان می‌کنند

  • تحریریه راهنماتو تحریریه راهنماتو
  • ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
  • زمان مطالعه : 3.5 دقیقه

ایرنا نوشت؛  آیا فکر می کنید که همه افراد درباره هر موضوعی راستش را می‌گویند؟ خیر؛ هرگز این گونه نیست. همه ما چیزهایی داریم که بخواهیم از دیگران پنهان کنیم؛ اما این ویژگی ممکن است در بعضی از موارد بین مردان و زنان یکسان نباشد. به خاطر همین در این قسمت تصمیم گرفتیم که حقایقی را در مورد مردان به شما بگوییم که شاید خودشان خیلی آن را بیان نکنند.

مردان دیرتر از خانم‌ها می‌خوابند

شاید فکر کنید که مردان همان سر شب می‌خوابند اما این موضوع غلط است. آنها معمولا زمان بیشتری نیاز دارند تا بتوانند بخوابند که معمولاً این اتفاق بعد از رابطه زناشویی بیشتر است؛ یعنی آنها بعد از انجام این کار بیشتر بیدار می‌مانند اما زنان خیلی راحت به خواب می‌روند.

1

مردها بیش از حد می نشینند

کاملاً طبیعی است که مردان دل‌شان می‌خواهد همیشه قوی و متناسب به نظر برسند و در نتیجه زمان زیادی را نسبت به خانم‌ها صرف رفتن به باشگاه و ورزش می‌کنند اما جالب است بدانید که آنها زمان زیادی را می‌نشینند و شاید خیلی به اندازه زنان نتوانند سرپا بایستند. آنها بر این باور هستند به خاطر اینکه به باشگاه می‌روند و ورزش می‌کنند، پس اشکالی ندارد که مدت زمان زیادی بنشینند اما انجام این کار غلط است و مضرات زیادی برایشان دارد.

هنگام استرس خطر می‌کنند

زمانی که استرس می‌گیرند خودشان را در معرض خطر قرار می‌دهند و این موضوع در مورد اکثر مردان صدق می‌کند. زمانی که استرس می‌گیرند، خودشان را در معرض خطر قرار می‌دهند که‌ شاید در مورد این موضوع صحبت نکنند اما در واقع با انجام این کار می‌خواهند از خودشان انتقام بگیرند و در واقع یک واکنش دفاعی در برابر استرس است.

مردان خیلی خودشان را دوست دارند

شاید فکر کنید که زنان بیشتر به خود دوست داشتن اهمیت می‌دهند اما این موضوع در مورد مردان بیشتر است. آنها به دنبال راهکارهای بیشتری هستند که خودشان را دوست داشته باشند و شاید خیلی در مورد این موضوع صحبت نکرده و آن را بیان نکنند اما خودشان را خیلی دوست دارند.

1

احتمال صدمه دیدن یا فوت شدن در شغل شان بیشتر است

یکی از عواملی که باعث می‌شود خانم‌ها طول عمر طولانی‌تری داشته باشند، این است که معمولاً وارد شغل‌های خطرناک نمی‌شوند یا استرس به خاطر شغل در آنها کم‌تر است و در نتیجه کمتر به مشکلات و بیماری‌ها دچار می‌شوند اما مردان معمولا دچار استرس بالا هستند و هم این که خطرات شغلی برای آنها بیشتر است.

خودشان را بو می کنند

مردان دوست دارند که بدن خودشان را بو کنند؛‌ این اتفاق دلیل خاصی ندارد اما اکثر آنها لباس‌های خودشان را هم بو می‌کنند و این در مورد خیلی از آنها صدق می‌کند و احساس می‌کنند که این کار یک نوع رعایت بهداشت است که البته هیچ ربطی ندارد.

خودشان را سالم تر از آن چیزی که هستند؛ نشان می‌دهند

مردان دوست دارند همیشه قوی و سالم به نظر برسند و طبق نظرسنجی‌های موجود، آنها اعتماد به نفس بیشتری در مورد سبک زندگی خود دارند و سعی می‌کنند که همیشه خودشان را سالم‌تر از آنچه هستند نشان دهند.

1

مردان در کنار همسرشان بیشتر غذا می‌خورند

وقتی که مردی در کنار همسر خود باشد، نسبت به زمانی که تنها باشد، احتمال بیشتر غذا خوردن در آن بالاتر است. در واقع زمانی که در کنار همسر خود قرار می‌گیرند، اشتهای شان بیشتر شده و غذای زیادی می‌خورند و شاید خودشان هرگز این موضوع را جایی مطرح نکرده باشند.

مردان بیشتر غذای ناسالم می‌خورند

به گزارش وب گاه نمناک، برعکس این که مردان دوست دارند خودشان را سالم نشان دهند اما در واقعیت اینگونه نیست. آنها تمایل بیشتری به خوردن غذای ناسالم دارند و بیشتر هم این کار را انجام می‌دهند.

تحریریه راهنماتو
تحریریه راهنماتو

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها