چند حقیقت جالب درباره ستاره های هالیوود که شاید نشنیده باشید

  • تحریریه راهنماتو تحریریه راهنماتو
  • ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
  • زمان مطالعه : 4.6 دقیقه

روزیاتو نوشت؛ زندگی مملوء از اتفاقات حیرت انگیز و تناقضات غیر قابل توضیح  است. و هر قدر هم که سلبریتی ها دور از ما به نظر برسند، زندگی آن ها هم با همین قاعده پیش می رود.

تام کروز از همسرانش در۳۳ سالگی شان جدا می شود

1

روشن نیست که آیا صرفاً یک تصادف است یا تأثیر فرقه ی ساینتولوژی بر روی زندگی عاشقانه ی این بازیگر مشهور (در ساینتولوژی، ۳۳ یک عدد ویژه است) اما ازدواج های تام کروز همگی بعد از ۳۳ ساله شدن همسرانش به پایان رسیدند. و همیشه هم همسرانش ۱۱ سال کوچک تر از نفر قبلی خود بوده اند.

همسر اول او، میمی راجرز (متولد سال ۱۹۵۶)، تام کروز را با ساینتولوژی آشنا کرد. زندگی مشترک آن ها بعد از ۲ سال به پایان رسید.

کروز به مدت ۱۰ سال همسر نیکول کیدمن (متولد سال ۱۹۶۷) بود. این دو بازیگر تنها حدود ۲ ماه بعد از تجدید پیمان زناشویی شان از یکدیگر جدا شدند.

کروز از همسر سومش، کیتی هولمز (متولد سال ۱۹۷۸) بعد از ۶ سال زندگی مشترک جدا شد. هولمز به این دلیل تصمیم به جدایی از کروز گرفت که نمی خواست او دخترشان، سوری را با ساینتولوژی آشنا کند.

روآن اتکینسون تنها در فیلم هایش شجاع نیست

1

روآن اتکینسون تجربه ی موقعیت های دشوار و خطرناکی را داشته است، اما نه فقط در فیلم ها و او به همان شجاعت شخصیت مستر بین است. اتکینسون یک بار به همراه همسر و فرزندانش سوار یک هواپیما شده بود که با از هوش رفتن خلبان، مجبور شد هدایت هواپیما را در دست گیرد. اتکینسون و همسرش در ابتدا سعی کردند با پاشیدن آب و زدن سیلی، خلبان را به هوش آورند اما بی تأثیر بود.

در نهایت، اتکینسون با وجود آنکه هیچ تجربه ای در خلبانی نداشت، هدایت هواپیما را در دست گرفت. و درست زمانی که اتکینسون و همسرش تصور می کردند هواپیما سقوط خواهد کرد، خلبان بالاخره به هوش آمد اما او حتی متوجه بیهوش شدن خود نشده بود و در نهایت، هواپیما به سلامت فرود آورد.

جکی چان شجاع ترس از آمپول دارد

1

جکی چان بدلکاری های حیرت انگیزی، مانند پرش از هلیکوپراز ارتفاع ۷۰ متری داشته است. گرچه به نظر می رسد که هیچ چیزی در این دنیا وجود ندارد که او از آن ترس داشته باشد، چان از آمپول زدن بیزار است و حتی با دیدن سرنگ از هوش می رود. او می گوید اگر انگشتش سر صحنه بشکند، خودش آن را جا می اندازد و کار را ادامه می دهد، اتفاقی که واقعاً هنگام ساخت فیلم «جنجال در شهر» (Rumble in the Bronx) رخ داده بود. با آنکه یک روز صبح مچ پایش شکسته بود، بعد از ناهار، کار را از سر گرفته بود.

آنتونی هاپیکینز کتابی که برای فیلمش لازم داشت را در مترو پیدا کرد

1

آنتونی هاپکینز پیش از بازی در فیلم «دختری از پترووکا» می خواست رمانی که فیلمنامه ی کار از روی آن نوشته شده بود را بخواند. او تمام کتابفروشی های لندن را گشت اما نتوانست این کتاب را پیدا کند. یک روز هنگام بازگشت به خانه، کتابی که به دنبالش می گشت را یک گوشه در ایستگاه مترو پیدا کرد.

هاپکینز بعد از مدتی با نویسنده ی کتاب ملاقات کرد و وقتی این ماجرا را برایش تعریف کرد، نویسنده به او گفت که نزدیک به یک سال قبل از آن، نسخه ی خود از آن کتاب را گم کرده بود. هاپکینز کتاب را به او نشان داد و معلوم شد که همان کتاب گمشده ی نویسنده بوده است.

شارلیز ترون به لطف احساساتش وارد سینما شد

1

شارلیز ترون پیش از ورود به هالیوود، در جوانی به لس آنجلس نقل مکان کرد. در آنجا او تا مدت ها با مشکل بی پولی درگیر بود چون نتوانسته بود برای خود ایجنتی پیدا کند و به همین دلیل در یک مسافرخانه ی ارزان قیمت زندگی می کرد و بسیاری از اوقات گرسنه بود. وقتی به طور کامل بی پول شد، یک روز به بانک رفت تا چکی که مادرش برای او فرستاده بود را نقد کند. اما کارمند بانک از این کار خودداری کرد.

شارلیز عصبانی شد و در حالی که یک قشقرق حسابی به پا کرده بود نمی دانست در همان لحظات کسی در حال تماشای او است که زندگی اش را دگرگون خواهد کرد. وقتی شارلیز بالاخره دست از فریاد کشید، مردی به سمتش آمد و به او کمک کرد مشکل چکش را حل کند. این مرد که به استعداد شارلیز در بازیگری پی برده بود، بعداً ایجنت او شد و کمکش کرد وارد سینما شود.

تحریریه راهنماتو
تحریریه راهنماتو

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها