تصویری سردار آزمون با پیراهن علی دایی

  • راضیه میرزاحیدری راضیه میرزاحیدری
  • ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
  • زمان مطالعه : 1.4 دقیقه

ورزش سه نوشت: تصاویر تازه فدراسیون فوتبال از بازیکنان تیم ملی با پیراهن نوستالژیک، یک قاب جالب را در خود دارد. 

بخش فرهنگی و رسانه تیم ملی، هفته گذشته در حرکتی جالب اقدام به تهیه تصاویری از بازیکنان تیم ملی با پیراهن‌های نوستالژیک فوتبال ایران کرد که شب گذشته چند قاب از آن منتشر شد.

در یکی از این تصاویر، سردار آزمون در حالی که با پیراهن قرمز جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه را بر تن دارد، با سبیل کم پشت و اندام ترکه‌ای لبخندی کوچک به دوربین فدراسیون می‌زند. این پیراهن چندان به تن سردار آشنا نمی‌آید و ظواهر آن بازیکنان نسل پیشین تیم ملی را به ذهن می‌آورد.

در آن زمان البته سبیل عضو جدانشدنی از فوتبالیست‌های ایرانی بود و از نادرمحمدخانی تا کریم باقری، همگی با ظاهر مشابه در زمین حضور می‌یافتند، اما پست بازی سردار آزمون، او را چهره شبیه به علی دایی می‌کند.

در شروع بازی ملی سردار آزمون و ثبت چند گل پیاپی، او به عنوان گزینه بالقوه شکستن رکورد علی دایی مطرح شد، اما در نهایت سردار توانست از رکورد ۵۰ گل کریم باقری بگذرد و حالا کار بسیار سختی برای شکست رکورد دایی خواهد داشت.

با این حال آزمون که به همراه مهدی طارمی زوج خطرناک خط حمله تیم ملی را ساخته، امیدوار است به دومین صد گله تاریخ تیم ملی تبدیل شود. رکوردی که او را هم مثل علی دایی ماندگار خواهد کرد.

1

راضیه میرزاحیدری
راضیه میرزاحیدری

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها