افزایش زمان استوری های اینستاگرام از 15 ثانیه به یک دقیقه

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۴ مهر ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.2 دقیقه

راهنماتو- اینستاگرام اخیرا تغییرات جدیدی در بخش استوری ها ایجاد کرده است. طبق اعلام این شرکت مدت زمان استوری ها از 15 ثانیه به 60 ثانیه افزایش خواهد یافت. سخنگوی متا اخیرا اعلام کرده است که این شبکه اجتماعی در حال کار بر روی روش هایی برای بهبود تجربه استوری اینستاگرام است.

 کاربران این شبکه اجتماعی می توانند با استفاده از این قابلیت استوری های کمتری را به اشتراک بگذارند. این قابلیت که با شعار «استوری های طولانی تری را مشاهده کنید» راه اندازی شد، در ابتدا بر روی چند کاربر مورد آزمایش قرار گرفت.

جدیدترین به روز رسانی این اپلیکیشن به کاربران این امکان را می دهد تا استوری های حداکثر 60 ثانیه ای را به اشتراک بگذارند. با وجود محدودیت 15 ثانیه ای کاربران ناچار بودند تا هر روز ده ها استوری در اینستاگرام خود آپلود کنند و بینندگان اغلب مجبور بودند برای دیدن یک کلیپ کامل، چندین استوری را مشاهده کنند.

این ویژگی احتمالاً از استقبال خوبی در میان تولیدکنندگان محتوا و کاربران برخوردار خواهد شد. در بروزرسانی جدید، کاربران برای عبور از استوری که به آن علاقه ای ندارند، مجبور نیستند چند استوری را به ناچار ورق بزنند. رسانه اجتماعی محبوب اینستاگرام اخیرا تغییرات قابل توجهی را در ویدئوها ایجاد کرده است. یکی از این تغییرات افزایش محدودیت محتوای ویدئویی ریلز از 60 ثانیه به 90 ثانیه است. علاوه بر این، کاربران می توانند ویدئوهای کمتر از 15  دقیقه را به طور خودکار به ریلز تبدیل کنند.  

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها