این گجت هم موبایل و هم خودتان را شارژ می کند!

  • مصطفی  جرفی مصطفی جرفی
  • ۲۸ دی ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.5 دقیقه

ایسنا نوشت؛ یک شرکت آمریکایی، مجموعه‌ای شامل یک لیوان و پد شارژ بی‌سیم ارائه داده است که هم قهوه را داغ نگه می‌دارد و هم تلفن همراه را شارژ می‌کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از نیو اطلس، برخی از افراد عاشق فنجان قهوه صبح خود هستند. مشکل اینجاست که فنجان داغ آنها برای مدت طولانی به همین شکل باقی نمی‌ماند. شاید یک لیوان خودگرم‌شونده بتواند این مشکل را برطرف کند.

گاهی اوقات انتظار داریم که دمای قهوه به اندازه معینی باشد اما زمانی که قهوه را می‌نوشیم، ناامید می‌شویم. حال چرا این لیوان خودگرم‌شونده شرکت «اُهُم»(OHOM) و مجموعه پد شارژ بی‌سیم آن را امتحان نکنیم؟

شما می‌توانید قهوه، چای یا هر نوشیدنی داغی را انتخاب کنید، آن را به سادگی در لیوان سرامیکی خودگرم‌شونده بریزید و روی آن را با درپوش مناسب بپوشانید تا نوشیدنی شما برای مدت طولانی‌تری در دمای ۱۳۵ درجه باقی بماند. این لیوان با پد شارژ همراه گرم می‌شود که نه تنها گرم ماندن نوشیدنی را تضمین می‌کند، بلکه عملکرد دوگانه‌ای دارد و می‌تواند تلفن همراه شما را نیز شارژ کند. به عبارت دیگر، در حالی که شما با قهوه خود شارژ می‌شوید، موبایلتان شما نیز با این دستگاه سودمند شارژ می‌شود.

با توجه به نظرات تحسین‌برانگیزی مانند "من واقعا فکر نمی‌کردم آن را تا این اندازه دوست داشته باشم ... این مجموعه، قهوه و چای من را تا زمانی که بخواهم گرم نگه می‌دارد و اگر درپوش آن را بگذارید، واقعا داغ می شود!" و "این لیوان را دوست دارم! ... قهوه/چای را فوق‌العاده گرم نگه می‌دارد و همچنین می‌توانم تلفن همراه خود را شارژ کنم. دومی را هم خریدم زیرا آنها بسیار شگفت‌انگیز هستند!»، احتمالا شما نیز تحت تأثیر این مجموعه قرار خواهید گرفت.

این مجموعه اکنون فقط با قیمت ۷۹.۹۹ دلار قابل خریداری است.

مصطفی  جرفی
مصطفی جرفی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها