(ویدئو) کشته شدن 5 بچه بوفالو در حمله جنون آمیز سگ های وحشی!

  • ریحانه میرسمیعی ریحانه میرسمیعی
  • ۲۹ دی ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.1 دقیقه

راهنماتو- سگ‌های وحشی به‌عنوان یکی از موفق‌ترین شکارچیان قلمرو حیوانات شناخته می‌شوند، تقریباً 80 درصد حملات آنها با موفقیت همراه است. مندی تاپلین 45 ساله از نزدیک شاهد شکار پنج گوساله بوفالو توسط سگ های وحشی بوده و این منظره بسیار احساسی را در حیات وحش مورمی در بوتسوانا تجربه کرده است.

وی می گوید: حوالی ساعت 8 صبح حیواناتی را در دوردست دیدیم که در حال بازی بودند و تصمیم گرفتیم از نزدیک آنها را نگاه کنیم. وقتی داشتیم نزدیک می شدیم متوجه شدیم که دسته بزرگی از سگ های وحشی هستند. در بدو ورود، دیدیم که گله ای از بوفالوها هدف حمله سگ‌ها قرار گرفته و سگ ها در حال خوردن 2 گوساله هستند. در کسری از ثانیه، سگ‌های وحشی، مستقیماً به جلوی گله رفتند و گله را به وحشت انداختند.

سگ ها خیلی سریع واکنش نشان دادند و در هرج و مرج موفق شدند 2 گوساله دیگر را ببرند. 4 بوفالو و 1 گوساله دیگر از گله جدا شدند و سگ ها برای گرفتن یک گوساله دیگر اقدام کردند. آنها در مجموع 5 گوساله گرفته بودند و بوفالوها نمی توانستند کاری انجام دهند. این صحنه بسیار هیجان انگیز و در عین حال غم انگیز و فوق العاده وحشتناک بود. بین 15 تا 30 دقیقه طول کشید تا گوساله ها بمیرند. راهنمای سافاری که ما را همراهی می‌کرد گفت که تاکنون هرگز چنین چیزی را ندیده است!

ریحانه میرسمیعی
ریحانه میرسمیعی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها