آیپد پرو 2024 متحول خواهد شد!

  • فریبا شاه نوری فریبا شاه نوری
  • ۳ بهمن ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.8 دقیقه

دیجیاتو نوشت؛ خبرنگار سرشناس بلومبرگ می‌گوید اپل می‌خواهد سال آینده آیپد پرو را به نمایشگر OLED و قاب عقب شیشه‌ای مجهز کند.

سری آیپد پرو در سال‌های اخیر تغییرات کوچکی داشته و طراحی آن از سال 2018 به بعد تغییر خاصی نکرده است. بااین‌حال، طبق گزارشی تازه، اپل در سال آینده میلادی، یعنی 2024 قصد دارد تغییرات بزرگی را به آیپد پرو بیاورد.

«مارک گرمن»، خبرنگار بلومبرگ در یادداشت جدیدی مدعی شده است که امسال، سال سبکی برای سری آیپدها خواهد بود و نباید انتظار اتفاق برجسته‌ای برای آیپد پرو را داشت. او می‌گوید حتی آیپد پایین‌رده، آیپد مینی و آیپد ایر هم قرار نیست تغییرات بزرگی داشته باشند. اپل سال گذشته میلادی از آیپد پرو M2 نخسه های در  11و12.9 اینچی رونمایی کرد.

ولی برای سال 2024 اوضاع تغییر می‌کند. گرمن می‌گوید اپل درحال آماده‌سازی یک بازنگری بزرگ برای آیپد پرو است که می‌تواند در بهار 2024 رونمایی شود. این بازنگری احتمالاً شامل طراحی به‌روز و استفاده از نمایشگر OLED خواهد بود.

بلومبرگ

آیپد پرو 2024 چه تغییراتی خواهد داشت؟

درخصوص تغییرات جدیدی که ممکن است در آیپد پرو سال آینده رخ دهد، تاکنون چندین شایعه منتشر شده است. برخی گزارش‌ها می‌گویند اپل احتمالاً در قاب عقب این تبلت حرفه‌ای به‌جای آلومینیوم، از شیشه استفاده خواهد کرد. این شرکت همچنین احتمالاً در نظر دارد که قابلیت شارژ مگ‌سیف را به آیپد پرو بیاورد.

به‌علاوه، تاکنون بارها در شایعات گفته شده است که اپل می‌خواهد سال آینده از پنل OLED برای ایپد پرو استفاده کند پیش‌تر «راس یانگ»، تحلیل‌گر صنعت نمایشگرها گفته بود که اولین آیپد پرو با نمایشگر OLED در کنار اولین مک‌بوک ایر با OLED در مسیر رونمایی در سال 2024 قرار دارند.

همچنین شایعاتی وجود دارد که از احتمال افزایش اندازه نمایشگر به 14 یا 16 اینچ در این تبلت خبر می‌دهند. بااین‌حال، هنوز مشخص نیست که این تغییر اندازه هم در بازنگری سال آینده رخ خواهد داد یا خیر. با توجه به اینکه هنوز زمان زیادی تا عرضه این محصول باقی مانده است، پیش‌بینی می‌شود که در آینده اطلاعات بیشتری در این رابطه منتشر شود.

فریبا شاه نوری
فریبا شاه نوری

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها