بازی Hi-Fi Rush به صورت رسمی معرفی شد

  • فریبا شاه نوری فریبا شاه نوری
  • ۶ بهمن ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.2 دقیقه

ویجیاتو نوشت؛ روز گذشته ساخت بازی Hi-Fi Rush توسط استودیو Tango Gameworks و شینجی میکامی لو رفته بود و اکنون به صورت رسمی از آن رونمایی شده است.

شینجی میکامی، بنیانگذار Tango Gameworks، سال پیش اعلام کرده بود قصد دارد در آینده روی بازی‌های کوچکتر و غیر ترسناک کار کند. به نظر می‌رسد که میکامی برنامه‌ای برای غافلگیر کردن طرفداران را نداشته و بازی جدید او واقعا ترسناک نیست. Hi-Fi Rush یک بازی در ژانر اکشنِ ریتمیک است.

در این بازی هر ضربه شما به دشمنان یک نت آهنگ درست می‌کند و موسیقی و گیم‌پلی ارتباط بسیار نزدیکی با هم دارند. شخصیت اصلی بازی نیز چای (Chai) نام دارد. نکته جالب این است که این بازی تا چند ساعت دیگر به صورت کامل در دسترس قرار می‌گیرد. شما می‌توانید تریلر منتشر شده را از اینجا تماشا کنید.

بازی Hi-Fi Rush

چای، قربانی یک آزمایش که باعث شده بتواند ریتم دنیای اطرافش را احساس کند. هدف شما این است که با شرکت‌های مقصر مقابله کنید و آن‌ها را یکی پس از دیگری به چالش بکشید. هر مرحله از بازی نیز با یک باس فایت سنگین و سینماتیک به پایان می‌رسد.

بازی Hi-Fi Rush برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی منتشر می‌شود و از طریق گیم‌پس نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. 

فریبا شاه نوری
فریبا شاه نوری

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها