فال روزانه تاروت امروز پنجشنبه 16 آذر 1402

  • مصطفی  جرفی مصطفی جرفی
  • ۱۶ آذر ۱۴۰۲
  • زمان مطالعه : 6.1 دقیقه

سلام دنیا نوشت: تاروت از یک سری کارت هایی تشکیل شده است که گاها جنبه تفریح و فالگیری دارد، کارتهای بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن 14 وارد اروپا شده‌ است و رفته رفته به سراسر دنیا راه یافته است. مهم نیست امروز چه چیزی شما را آزار می دهد، به یاد داشته باشید که فردا فقط یک روز دیگر است! چشم انداز امروز را دریافت کنید و یک پیش بینی مفید برای فردا که می توانید انتظار داشته باشید!

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 16 آذر ماه 1402 برای متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت عشاق

فروردینی ماهی جان، امروز نگرانی اصلی شما رابطه است. شما به خوبی از عزیزان خود مراقبت می کنید و در ازای آن محبت و گرمی آنها را دریافت می کنید. ارتباط جفت روح یا رابطه بسیار صمیمی و نزدیک نشان می دهد. کسانی که به دنبال عشق هستند آرزویشان برآورده می شود. اعتماد شما به یکدیگر به شما قدرت و اعتماد به نفس می دهد تا بر موانع زندگی غلبه کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 16 آذر ماه 1402 برای متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت قضاوت

فال تاروت پیشگویی آینده | فال روزانه تاروت کبیر پنجشنبه 16 آذر 1402

اردیبهشت ماهی، کار خود را ناتمام رها نکنید، روز تکمیل و رسیدن به نتیجه نهایی در محل کار است. خاطرات شما دیگر شما را آزار نمی دهد و می توانید آنچه را که برای شما اتفاق افتاده است و آنچه در مورد زندگی به شما آموخته است را درک کرده و ارزش گذاری کنید. اکنون، شما آماده اید تا با هر کار ناتمام در زندگی خود مقابله کنید، هرگونه سوء تفاهم را برطرف کنید و آینده را با چشم اندازی بالغ نگاه کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 16 آذر ماه 1402 برای متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت هفت سکه

خرداد ماهی عزیز، سرمایه‌گذاری‌هایی که در گذشته انجام داده‌اید، اکنون آماده هستند تا سود سهام را به شما بپردازند. اکنون می توانید معامله را انجام دهید. اگر کار سخت شما هنوز طبق برنامه ریزی به ثمر نرسیده است، به یاد داشته باشید که انتظارات شما ممکن است نامعقول باشد سرمایه گذاری جدید، خرید / فروش نیز در کارت است. شما ارزش صرف زمان و انرژی را برای پاداش‌های بلندمدت درک می‌کنید، به همین دلیل به دنبال پیروزی‌های سریع در دستور کار شما نیست.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 16 آذر ماه 1402 برای متولدین تیر

کارت تاروت: کارت پادشاه جام

تیرماهی جان، احساسات امروز بر شما حکومت می کنند. شما باید در برخورد با انرژی منفی دیگران که برای شما مهم هستند از نظر عاطفی بالغ بمانید. شما باید در ذهن خود به وضوح در مورد اینکه چه مرزهایی دارید و چه چیزی در سطح احساسی قابل قبول است و چه چیزی قابل قبول نیست، بدانید. شما می توانید از عقل احساسی خود برای تصمیم گیری هوشمندانه استفاده کنید و از کشمکش هایی که ممکن است در روابط رخ دهد اجتناب کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 16 آذر ماه 1402 برای متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت هفت شمشیر

مرداد ماهی، این عزم و اراده شماست که به شما قدرت حرکت در هر شرایطی می دهد. ممکن است برای موقعیت و اختیار شما چالشی وجود داشته باشد. ممکن است با مخالفت، انتقاد از همکار خود مواجه شوید. شما باید آماده دفاع از استدلال خود و ارائه حقایق محکمی باشید که از دیدگاه شما حمایت می کند. انتظار داشته باشید که به چالش کشیده شوید اما از این چالش لذت ببرید زیرا به رشد حرفه ای شما کمک می کند.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 16 آذر ماه 1402 برای متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت پادشاه شمشیر

شهریور ماهی، شما با ذهن کار می کنید تا قلب. شما شفافیت ذهن دارید و می توانید حقیقت را درک کنید. شما باید با ارائه یک دیدگاه عینی پیشقدم شوید. شما در موقعیت خوبی هستید که می توانید موقعیت خود را در منظر درست قضاوت کنید. این روز برای تصمیم گیری های مهم در مورد خانواده و شغل مناسب است. افراد ممکن است تحت تخصص و صلاحیت شما به دنبال راهنمایی شما باشند.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 16 آذر ماه 1402 برای متولدین مهر

کارت تاروت: کارت تک شمشیر

مهرماهی عزیز، روز با موانع شروع می‌شود، اما در نهایت می‌توان تا پایان روز به نقطه‌ای واقعی رسید. ذهن فوق‌العاده تیز شما این پتانسیل را دارد که در هر موقعیت دشواری عمیق رفته و جزئی‌ترین جزئیات را بیابد. شما هیچ رمز و راز یا سنگی را بر روی آن باقی نمی گذارید. اگر امروز برای امتحان و مصاحبه رقابتی آماده می شوید، خوب عمل می کنید. با این حال اعتماد به نفس بیش از حد می تواند امتیاز منهای برای شما کسب کند.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 16 آذر ماه 1402 برای متولدین آبان

کارت تاروت: کارت دو سکه

آبان ماهی ها، دو موضوع اصلی عشق و امور مالی در درجه اول در ذهن شماست. به اصل مطلب توجه کنید؛ مطمئن باشید که نیاز شریک زندگی خود را می دانید. اطمینان حاصل کنید که رابطه شما همچنان در اولویت شما قرار دارد. برای ساختن آینده مالی مناسب، ممکن است نیاز به تعادل مالی داشته باشید، یا خرج کمتری کنید یا پول بیشتری به دست آورید. زمان خوبی برای سرمایه گذاری یا حدس و گمان نیست.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 16 آذر ماه 1402 برای متولدین آذر

کارت تاروت: کارت هشت جام

آذر ماهی جان، مقداری تنش روانی امروز باقی خواهد ماند. حوزه رابطه ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد. خستگی و تنهایی ممکن است منجر به افسردگی شود. یک رابطه متعهدانه طولانی ممکن است به پایان برسد. استرس ممکن است به شما وارد شود و باعث مشکلات سلامتی شود. مطمئن شوید که به رژیم غذایی، ورزش و خواب توجه کافی دارید. نگرش مثبت را حفظ کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 16 آذر ماه 1402 برای متولدین دی

کارت تاروت: کارت ملکه شمشیر

دی ماهی عزیز، در دفتر یا محل کار، نگرش سلطه جویانه شما می تواند دیگران را عصبانی کند و ممکن است تنها بمانید. قدرت تحلیل و استدلال شما بسیار قوی است و به حرف دیگران گوش نمی دهید. شما فکر می کنید آنچه می گویید یا کاری که انجام می دهید درست است. در دیگران عیب پیدا نکنید ممکن است نیاز به مشاوره حرفه ای از یک وکیل یا وکیل، مشاور مالی یا مشاور مالیاتی داشته باشید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 16 آذر ماه 1402 برای متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت چهار شمشیر

بهمن ماهی عزیز، روی اهداف و محدودیت های خود تمرکز کنید. انرژی روز به نفع شما نیست. این زمان برای تقویت قدرت ذهنی است. مدیتیشن کنید و زمانی را در فضایی آرام برای استراحت و آرامش بگذرانید. شما باید نیروی خود را دوباره پر کنید و زمانی را صرف تفکر معنوی کنید. دوره های کوتاه استراحت شما را قادر می سازد تا انرژی، تمرکز و تمرکز خود را تازه کنید. در این دوره از تصمیم گیری جدید خودداری کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 16 آذر ماه 1402 برای متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت شوالیه شمشیر

اسفند ماهی ها، امروز هم از نظر ذهنی و هم از نظر جسمی پرانرژی و سرزنده هستید. این زمانی است که شما در حال شروع یک پروژه جدید هستید و هیچ مانعی برای شما وجود ندارد. شما این انفجار ناگهانی انرژی را داشته‌اید که شما را به جلو سوق می‌دهد و به شما انگیزه می‌دهد تا برای تحقق اهداف خود اقدام سریعی انجام دهید. شما مهارت های ارتباطی خوبی دارید. کرک مصاحبه یا امتحان رقابتی روی کارت است.

مصطفی  جرفی
مصطفی جرفی

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها