ارزان‌ترین تلویزیون‌ غول‌پیکر ایرانی

  • فریبا شاه نوری فریبا شاه نوری
  • ۱۱ اسفند ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه

فرارو نوشت؛  خرید تلویزیون ۵۵ اینچ سونی مدل A80K نزدیک ۱۰۰ میلیون آب می‌خورد. یکی از جدید‌ترین تلویزیون‌های غول‌پیکر سونی است و اگر در بازار لوازم خانگی سراغ تلویزیون ۵۵ اینچ سامسونگ، ال‌جی، فیلیپس و از این دست برند‌ها را بگیرید، ممکن است با ارقام ۶۰، ۷۰ و ۸۰ میلیونی روبرو شوید.

اما بین برند‌های ایرانی مثل ایکس‌ویژن، جی‌پلاس، اسنوا، سام‌الکترونیک و صنام کف قیمت تلویزیون ۵۵ اینچ حدود ۱۵ میلیون تومان است.

۱- قیمت تلویزیون ایکس‌ویژن مدل XYU715 به ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. یکی از ارزان‌ترین تلویزیون‌های ۵۵ اینچ ایرانی است که البته یک ماه قبل آن را در فروشگاه‌های لوازم خانگی حدود یک میلیون کمتر می‌فروختند. کیفیت تصویر تلویزیون ۵۵ اینچ ایکس‌ویژن از نوع ۴K و تمام HD است. دوتا بلندگو‌های تلویزیون ۵۵ اینچ ایکس‌ویژن مدل XYU715 درمجموع توان تولید ۲۰ وات را دارند و کنار تلویزیون سه‌تا ورودی HDMI و دوتا درگاه US

۲- تلویزیون ۵۵ اینچ جی‌پلاس مدل PU720N را نیمه اسفند امسال حدود ۱۸ میلیون تومان می‌فروشند. همین تلویزیون را در اولین روز‌های بهمن امسال می‌توانستیم ۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بخریم. یکی دیگر از گزینه‌های ارزانقیمت ۵۵ اینچ ایرانی است که تصاویر را با کیفیت ۴K نشان می‌دهد. پایه رومیزی جزو اقلامی که با آن فروخته می‌شود و مثل اکثر تلویزیون‌های فعلی گیزنده دیجیتال دارد. فروشنده‌های لوازم خانگی قابلیت اتصال به اینترنت و بلوتوث و اینجور چیز‌ها را جزو امکانات تلویزیون ۵۵ اینچ جی‌پلاس مدل PU720N معرفی می‌کنند.

۳- قیمت تلویزیون ۵۵ اینچ سام‌الکترونیک TU6550TH تقریبا ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و این یکی در هفته‌های قبلی بدون افزایش قیمت در فروشگاه‌های اینترنتی و لوازم خانگی فروخته شده است. کیفیت تصویر تلویزیون تلویزیون ۵۵ اینچ سام‌الکترونیک از نوع ۴K و تمام HD است و سیستم عامل اندروید و گیرنده دیجیتال بخشی از امکانات آن به‌حساب می‌آید. دوتا بلندگو در قسمت پایین تلویزیون دیده می‌شود که روی هم می‌توانند توانی معادل ۲۰ وات داشته باشند. از طرفی تعداد ورودی‌های HDMI و USB تلویزیون ۵۵ اینچ سام‌الکترونیک به‌ترتیب سه و دوتا است. علاوه بر اینکه با تلویزیون ۵۵ اینچ سام‌الکترونیک پایه رومیزی آن فروخته می‌شود، قابلیت نصب به دیوار را هم دارد و وزن آن تقریبا به ۱۲ کیلو می‌رسد.

۴- تلویزیون ۵۵ اینچ اسنوا مدل Sk14100U را می‌توانیم یکی دیگر از ارزانقیمت‌ترین مدل‌های ۵۵ اینچ در بازار بدانیم. فروشنده‌های لوازم خانگی قیمت تلویزیون ۵۵ اینچ اسنوا مدل Sk14100U را درحال حاضر نزدیک ۱۷ میلیون تومان اعلام می‌کنند. کیفیت تصویر ۴K مهمترین ویژگی این تلویزیون غول‌پیکر به‌حساب می‌آید و با داشتن سیستم عامل اندروید، امکان نصب بازی‌ها و اپلیکیشن‌های مورد علاقه روی این تلویزیون وجود دارد. گیرنده دیجیتال یکی دیگر از امکانات تلویزیون ۵۵ اینچ Sk14100U است و نیازی به خرید دستگاه مجزا نیست و کنار این تلویزیون سه‌تا ورودی HDMI و دوتا ورودی USB برای اتصال فلش و سایر وسایل صوتی و تصویری به تلویزیون وجود دارد.

۵- خرید تلویزیون ۵۵ اینچ صنام مدل M1220 الان حدود ۱۶ میلیون تومان هزینه دارد. یکی دیگر از گزینه‌های فهرست ما محسوب می‌شود و کیفیت تصویر آن مثل مدل‌هایی که تا اینجا بررسی کردیم از نوع ۴K و تمام HD است. تلویزیون ۵۵ اینچ صنام مدل M1220 دوتا بلندگو با توان مجموع ۱۶ وات در قاب پایینش دارد و با سیستم عامل اندروید کار می‌کند. مثل اکثر تلویزیون‌ها، مدل M1220 صنام را می‌شود به دیوار وصل کرد و وزن آن بدون پایه، حدود ۱۲.۵ کیلوگرم است. دوتا ورودی HDMI و دوتا ورودی USB هم برای اتصال واسیل صوتی و تصویری به تلویزیون ۵۵ اینچ صنام وجود دارد.

تلویزیون‌های ۵۵ اینچ ایرانی

برند

مدل

قیمت

ایکس‌ویژن

XYU715

18.5 میلیون تومان

جی‌پلاس

PU720N

18 میلیون تومان

سام‌الکترونیک

TU6550TH

15.5 میلیون تومان

اسنوا

Sk14100U

17 میلیون تومان

صنام

M1220

16 میلیون تومان

فریبا شاه نوری
فریبا شاه نوری

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها