The Last Thing He Told Me؛ پربیننده ترین مینی سریال تاریخ اپل تی وی

  • تحریریه راهنماتو تحریریه راهنماتو
  • ۴ خرداد ۱۴۰۲
  • زمان مطالعه : 2.9 دقیقه

روزیاتو نوشت؛ اگر چه سریال هایی مانند Ted Lasso و Severance به عنوان سریال های محبوب Apple TV+ شناخته می شوند اما این مینی سریال The Last Thing He Told Me است که اخیراَ رکوردهای خیره کننده ای را شکسته است.

بر اساس رمانی به همین نام نوشته لارا دیو که این سریال را با همکاری جاش سینگر ساخته که از هفت اپیزود تشکیل شده و در مورد زنی به نام هانا هال با بازی جنیفر گارنر است که بعد از مفقود شدن مرموز شوهرش، رابطه ای عمیق را با دختر ناتنی اش شکل می دهد.

1

به گزارش ورایتی، سریال The Last Thing He Told Me به پربیننده ترین سریال اپل تی وی پلاس از زمان راه اندازی اش از سال ۲۰۱۹ تبدیل شده است. این اقتباس سریالی نه تنها مینی سریال های قبلی این سرویس مانند Black Bird با بازی تارون اجرتون و Shining Girls با بازی الیزابت ماس از صدر به زیر کشیده بلکه درام های ادامه دار محبوبی مانند کمدی جاسوسی Slow Horses را نیز پشت سر گذاشته است. در ۳۱ روز اول استریم، این سریال به رکورد منحصربفرد ۴.۵ میلیون بار تماشا رسیده است. در هفته اول انتشار، اپیزود اول سریال The Last Thing He Told Me رکورد ۳.۴ میلیون بار تماشا را به ثبت رساند که آن را به پربیننده ترین اپیزود سریال درام سال تاکنون تبدیل کرد.

1

در کل، The Last Thing He Told Me سومین سریال اورجینال اپل تی وی پلاس در سال ۲۰۲۳ بوده و در این زمینه بعد از Ted Lasso و Shrinking قرار می گیرد. سه عامل در محبوبیت این سریال نقش داشته اند. اولین دلیل این است که این سریال رویه Big Little Lies برای اقتباس از یک رمان محبوب را در پیش می گیرد. The Last Thing He Told Me در روایت خود تحت تاثیر این سریال قرار دارد و ریس ویثرسپون که از بازیگران سریال دروغ های بزرگ کوچک و تهیه کننده اجرایی آن بود، اینجا نیز نقش تهیه کننده اجرایی را دارد و حتی تیتراژ اولیه این سریال نیز از آن سریال محبوب HBO الهام گرفته است. همچنین همانند Big Little Lies، شخصیت های این سریال نیز برای مخاطب آشنا هستند.

1

به لطف فیلم هایی مانند ۱۳ Going on 30 و نقش سیدنی بریستو در سریال Alias، گارنر طرفداران زیادی دارد. از دیگر بازیگران سریال The Last Thing He Told Me می توان به انگوری رایس اشاره کرد که در اینجا نقش دختر خوانده او را بازی کرده و پیشتر به خاطر بازی در Spider-Man: Far From Home و Mare of Easttown شناخته شده بود. نیکولای کاستر والدو که نقش شوهر گمشده او را بازی می کند بازیگر نقش جیمی لنیستر در سریال بازی تاج و تخت بوده است. نکته دیگر اینکه علاوه بر ۷ اپیزود، طول اپیزودهای این سریال نیز کوتاه بوده و اپیزود پایانی تنها ۳۷ دقیقه طول داشت که آن را برای تماشای بی وقفه مناسب می سازد.

تحریریه راهنماتو
تحریریه راهنماتو

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها