پیشنهاد می‌کنیم

اخبار

رایانه رومیزی

۴ شهریور ۱۳۹۸ زمان مطالعه : ۱۱ دقیقه
اخبار

بهترین کامپیوترهای سال 2020

۴ شهریور ۱۳۹۸ زمان مطالعه : ۱۱ دقیقه
اخبار

چگونه بهترین رایانه را انتخاب کنیم

۲ تیر ۱۳۹۹ زمان مطالعه : ۱۱ دقیقه
دانستنی ها

علل و درمان "سفیدی مو"

۴ تیر ۱۳۹۹ زمان مطالعه : ۱۱ دقیقه

رایانه رومیزی

چهار نوع رایانه‌ رومیزی وجود دارد: رایانه‌ خانگی، یا رایانه شخصی، واحدهای کاری work station، سرورهای اینترنتی و رایانه‌های خاص مخابراتی.

بهترین کامپیوترهای سال 2020

چهار نوع رایانه‌ رومیزی وجود دارد: رایانه‌ خانگی، یا رایانه شخصی، واحدهای کاری work station، سرورهای اینترنتی و رایانه‌های خاص مخابراتی.

10 یخچال فریزر پرفروش‌ترین ایرانی در سه ماه اول 99

فهرستی از 10 مدل یخچال فریزر پرفروش بازار تهیه کریم و برای اینکه درست تصمیم بگیرید تلاش کرده‌ایم همه نقاط مثبت و منفی‌ آنها را دقیق بررسی کنیم.

چگونه بهترین رایانه را انتخاب کنیم

چهار نوع رایانه‌ رومیزی وجود دارد: رایانه‌ خانگی، یا رایانه شخصی، واحدهای کاری work station، سرورهای اینترنتی و رایانه‌های خاص مخابراتی.

علل و درمان "سفیدی مو"

موی شما به واسطه از بین رفتن ملانین که نوعی رنگدانه است، خاکستری یا سفید می‌شود. هر چه ملانین کمتری داشته باشید، رنگ موی شما روشن‌تر است. موی خاکستری دارای ملانین حداقلی است، در شرایطی که موی سفید هیچ ملانینی ندارد.

قیمت لوازم خانگی اسنوا در بازار تا چه حد به صرفه است؟

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-Octa C یکی از محصولات پرفروش این شرکت است که در بین دیگر لوازم خانگی جایگاه نسبتا خوبی دارد. این ماشین لباسشویی با ظرفیت هشت کیلوگرم، حدود هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. اغلب ماشین‌های لباسشویی اتوماتیک هشت کیلوگرمی در بازار لوازم خانگی در همین حدود قیمت عرضه می‌شوند.

۱۰ برند لوازم خانگی ایرانی که جانشین ال‌جی و سامسونگ شدند

برند‌های ایرانی لزوما جدید و نوظهور نیستند؛ برای مثال برند کندی از دهه ۶۰ در بازار لوازم خانگی حضور داشته و در فیلم سفر جادویی محصول سال ۶۹ با بازی اکبر عبدی، یک تعمیرکار لوازم خانگی را می‌بینیم که روی کابین خودرویش کندی در کنار برند‌هایی مثل AEG و اجنرال دیده می‌شود

نگاهی به سه برند پوشاک ایرانی

برندهای ایرانی زیادی در کشورمان هستند که سالهای سال مورد بی مهری قرار گرفته اند. خوب که دقت کنیم تا چندین سال پیش از دید اکثریت افراد جامعه جنس ایرانی قابل قبول نبود! بعضیها عارشان می آمد که بگویند یا کسی بفهمد که لباس تنشان ایرانی است! بگذریم از لیبلهای خارجی که روی لباسها چسبانده میشد تا صورت بهتری به موضوع بدهد! یا حتی مغازه دارهایی که برای فروش بهتر جنسشان می گفتند پارچه اش خارجی است فقط توی ایران دوخته شده تا توجیه مناسبتری برای وطنی بودن کالا داشته باشند! یا حتی اگر به مزونهای مختلف می رفتی ممکن بود جنسهای دسته دوم در حد نوی خارجی را با افتخار معرفی کنند اما جنس ایرانی که برای معدود مشتریهایی که جیبشان کمی سرخالیتر بود کنار گذاشته بودند مثل توسری خورها یک گوشه قرار داشتند! اصلا یک زمانی برند فقط خارجی بود! ایرانی را چه به برند بازی! اما سالهاست ورق برگشته است. هم برندهای وطنی به خوبی قدعلم کرده اند هم مردمی که یک بار استفاده کرده اند به اصطلاح مشتری شده و دیگر دلشان نیامده دور و بر شعبه های برند محبوبشان نگردند! و صد البته در آشفته بازار اقتصادی و کوچ خیلی از برندها، زمینه برای خودنمایی داخلیهایمان فراهم شد. شاید بد نباشد به چند برند معروف داخلی با هم یک نگاهی بیندازیم

چه پارچه هایی برای مانتوی تابستانی مناسب است؟

هوا گرم است و گرمتر هم خواهد شد. اینکه در هوای گرم چه بپوشیم و چه بخوریم تا بیشتر اذیت نشویم از دغدغه های هر سال زندگیهای ماست. لباسهای ما نقش مهمی در سلامت ما دارند. چه بسا لباسهایی بپوشیم که گرما را افزایش بدهند و حال بدنمان را بد کنند. علاوه بر چه پوشیدن و چطور پوشیدن آن چه که بیشتر از همه اهمیت دارد جنس پارچه پوشش ماست. شاید برای خیلیها مهم باشد ولی در مقابل عده ای دیگر چندان توجهی به آن نکنند ولی یک واقعیت است. خانمها به دلیل اینکه پوشش سختتری دارند و مانتو تمام اندامشان را دربرمیگیرد باید توجه ویژه تری به مانتوهایشان داشته باشند! پارچه هایی که ما در هوای گرم استفاده میکنیم باید یکسری خصوصیات داشته باشد تا گرما را بیشتر از آنچه که هست به بدن ما نفرستد!

انواع فرم صورت و مدلهای مناسب مو

اولین چیزی که در برخورد با آدمها می بینیم صورت آنهاست. ما به عنوان بیننده فارغ از اینکه چه سبک مو یا آرایشی دارند نگاه میکنیم و شاید اصلا به ذهنمان هم نرسد که اگر مدل موهایش جور دیگر بود چه شکلی میشد! ولی واقعیت این است که شکل هر صورت با مدل مو و آرایش مناسب خودش است که زیبا یا دلچسب به نظر می رسد. حتی ممکن است با انتخاب اشتباه چهره ای خشن پیدا کرده یا اینکه انرژی منفی از خودمان منتقل کنیم. پس خیلی مهم است که بدانیم چه شکلی هستیم! ساده است!

انواع مهمانی ها و کمد لباس ما

در دنیای مد و فشن برای هر مدل مهمانی و اینکه چه ساعتی از روز برگزار میشود اسمی گذاشته شده است. آنهایی که فعالیتشان در این حیطه است خیلی دقیق این موارد را رعایت میکنند اما توجه کردن به بعضی اصول چندان کار سختی نیست. بلکه باعث میشود خیلی منظم تر و دلچسب تر لباس انتخاب کنیم. لباسهایی که تحت عنوان مجلسی نامیده میشوند عمدتا در ذهن مراسم عروسی را تداعی میکنند. ولی ما می خواهیم در اینجا به بررسی چند مدل مهمانی بپردازیم و بدانیم که چه بپوشیم تا جذابتر شویم!

نکات مهم در خرید لباس کودک

وقتی بچه ها پابه زندگی ما میگذارند یکی از لذت بخشترین کارها خرید لباس برای آنهاست. از لباسهایی که از کف دست کمی بزرگترند گرفته تا هر چه قد بکشند و سایز بالاتر برود، فرقی نمی کند. دیدن تنوع محصولات، رنگها و مدلها جذابیت زیادی دارد. ولی علاوه بر این جذابیتهای ظاهری، به چه نکاتی باید توجه کرد؟